Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Filme De Groaza

- - - - -
  • Please log in to reply
190 replies to this topic

#181
Rudi86

Rudi86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 13.12.2011
Caut si eu un film dar nu stiu cum se numeste lam vazut cand eram mic de vreo 10-15 ani si nu lau dat nici la TV de f mult timp este vorba de un tip blond cu parul lung ce este trimis pe pamant sa omoare oameni ....parca se tot droga avea un tub iesia din mana nu mai stiu exact......si de pe alta planeta este trimis altu numa ca ala era personajul pozitiv trebuia sa il omoare pe cel rau .......si i se facea ochi albi cand se droga sau cam asa ceva imi cer scz chiar atata imi aduc aminte........il caut de multa vreme va rog din suflet sa ma ajutatzi daca stitzi careva cum SE NUMESTE....MULTUMESC!

#182
free_as_a_flying_demon

free_as_a_flying_demon

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 513
  • Înscris: 18.03.2009

View PostRudi86, on 14th December 2011, 17:59, said:

Caut si eu un film dar nu stiu cum se numeste lam vazut cand eram mic de vreo 10-15 ani si nu lau dat nici la TV de f mult timp este vorba de un tip blond cu parul lung ce este trimis pe pamant sa omoare oameni ....parca se tot droga avea un tub iesia din mana nu mai stiu exact......si de pe alta planeta este trimis altu numa ca ala era personajul pozitiv trebuia sa il omoare pe cel rau .......si i se facea ochi albi cand se droga sau cam asa ceva imi cer scz chiar atata imi aduc aminte........il caut de multa vreme va rog din suflet sa ma ajutatzi daca stitzi careva cum SE NUMESTE....MULTUMESC!
Terminator 1

#183
Rudi86

Rudi86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 13.12.2011

View Postfree_as_a_flying_demon, on 14th December 2011, 16:21, said:

multumesc mult de ajutor

#184
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

View Postnoolmad, on 14th December 2011, 04:32, said:

stiu ca am vazut un film de groaza cand eram mai mic dar habar nu am cum se numeste si poate stiti voi, stiu ca erau niste muncitori ca au deschis un container (din acela ce se transporta cu tirul), credeau ca acolo e bere si vroiau sa bea si ei un pic, dar din greseala au deschis un butoin din acela mare si a iesit din el un fel de zombi as spune eu(erau niste oameni trasformati rau de tot, cu oasele prin carne fara ochi si asa mai departe)

The Return of the Living Dead (1985)

Edited by Mocebon, 14 December 2011 - 17:03.


#185
free_as_a_flying_demon

free_as_a_flying_demon

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 513
  • Înscris: 18.03.2009

View PostRudi86, on 14th December 2011, 18:59, said:

multumesc mult de ajutor
Cu placere.

#186
noolmad

noolmad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 20.08.2009

View PostMocebon, on 14th December 2011, 18:02, said:

The Return of the Living Dead (1985)
ms de ajutor , e 3 mai exact, l-am gasit acuma

#187
peter_malachi

peter_malachi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 31.12.2011
Pet Cemetery  1

#188
honogurai

honogurai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 25.04.2005

View PostRudi86, on 14th December 2011, 15:59, said:

Caut si eu un film dar nu stiu cum se numeste lam vazut cand eram mic de vreo 10-15 ani si nu lau dat nici la TV de f mult timp este vorba de un tip blond cu parul lung ce este trimis pe pamant sa omoare oameni ....parca se tot droga avea un tub iesia din mana nu mai stiu exact......si de pe alta planeta este trimis altu numa ca ala era personajul pozitiv trebuia sa il omoare pe cel rau .......si i se facea ochi albi cand se droga sau cam asa ceva imi cer scz chiar atata imi aduc aminte........il caut de multa vreme va rog din suflet sa ma ajutatzi daca stitzi careva cum SE NUMESTE....MULTUMESC!


Nu e Terminator, ci Dark Angel, dar pe video l-am vazut cu titlul I Come In Peace. Tipul rau era Matthias Hues, fost campion la arte martiale, iar ala bun era Dolph Lundgren. Uite   http://www.imdb.com/...y/vi3247440153/

Edited by honogurai, 17 January 2012 - 20:15.


#189
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011

View Poststrong_bear, on 4th September 2010, 18:47, said:

Am vazut acum multi ani 2 filme de groaza destul de buna .
In primul erau 2 oameni(un barbat si o femeie)parca s-au dus intr-un cimintir barbatul sa transformat in zombi iar femeia a fugit si sa dus la unul in casa unde era plin de morti vii .
Night of the Living Dead

Daca era alb-negru, cel din 1968. Color, din 1990.

#190
Chocolat

Chocolat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.02.2011
brainscan..vechi dar il tin minte, interesant de altfel, la vremea lui

#191
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Vazut recent Insidious, dupa o lunga perioada de stand-by datorita ,,stocului'' slab la filme horror recente : http://www.imdb.com/title/tt1591095/
N-a fost un film rau, il recomand pentru amatorii genului, are destule scene care te tin in priza.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate