Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 

Prbleme cu cartusele

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
riky_cristy

riky_cristy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.07.2006
Va saltu,
Mi-am luat de curand o multifunctionala lexmark x5490...toate bune si frumoase pana cand s-au terminat cartusele...am fost cu ele la incarcat dar imprimanta vedea in continuare cartusele goale si nu ma lasa sa trag nimic.Am tot cautat sa vad ce are si intr-un final gasesc pe site-ul lor ca aceste cartuse se pot folosii o singura data...am inteles ca sunt 2 feluri de cartuse, cele regular si cele return (de care am si eu si pe care trebuie sa le returnez la ei, care nu merg reincarcate)....Intrebarea este, cele regular se pot reincarca? Va rog sa nu-mi recomandati ca si ei sa nu fac asta deoarece, la cat de scumpe sunt cartusele mai bine cumpar o imprimanta la fiecare luna.

#2
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Si eu am avut un Lexmark si am putut incarca cartusele dar numai de vreo 4 ori dupa aceea ba nu le recunostea, ba se usca cerneala, ba una ba alta. Eu am ales varianta nr 2. am cumparat o imprimanta laser. Cartusul e reincarcabil. Tine mult mai mult decat una cu inkjet. La lexmark daca stai sa aduni pretul cartuselor vezi ca mai bine iesi sa iti iei una laser.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate