Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

panou electric

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
b3b3lusha

b3b3lusha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 05.10.2005
Mi-am cumparat un boiler instant de apa calda, am chemat oamenii sa-l instaleze si n-au vrut. Au zis ca e instalatia electrica prea veche si carpacita si nu se baga. Cica sa schimb contoarul dupa care sa-i chem pe ei sa-mi schimbe si panoul electric, care costa 100 de lei, iar manopera la schimbarea lui 200 de lei. Chiar asa sa de scump sa fie sau au vazut oamenii ca nu ma pricep si au zis sa profite?

A trecut cineva de curand prin schimbari de contoar si panou electric? Cat v-a costat?

#2
ArnautuIonut

ArnautuIonut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 09.12.2006
Salut
Daca intradevar instalatia ta electrica este veche zi uzata este RECOMANDAT a se face acea modificare deoarece motajul unui instant supraincarca reteaua cu minim 5kw si exista riscul de a se incalzii partea electrica a casei tale si sa ia foc .Baietii au facut foarte bine ca nu s-au bagat pentru ca daca iti lua foc casa sigur pe ei dadeai vina .Pretul nu stiu daca este corect pentru ca depinde foarte mult de jud sau zona din care esti , oferta de servicii din acea zona , calificarea meseriasului respectiv , e t c .
In cazul in care baietii prezinta si ofera garantie eu spun sa faci treaba .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate