Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Niste detalii daca va rog!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Adorian Moldovan

Adorian Moldovan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 23.09.2007
As dori putin ajutor din partea voastra, daca va rog. Sunt organizator pentru Balul Bobocilor si eu sunt acela care trebuie sa se ocupe de bilete si de invitatii la spectacol. Bun, asta e una la mana. A doua la mana ar fii ca vreau sa previn contrafacerea biletelor, daca ma intelegeti! As dori cateva detalii despre cateva elemente de siguranta pe bilete pentru a preveni ca aceasta sa se intample. Daca stiti ceva creativ si/sau un truc foarte bun va rog frumos sa imi spuneti.


PS: Astept reply-uri, MULTUMESC!

#2
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006

View PostAdorian Moldovan, on Oct 19 2007, 19:02, said:

As dori putin ajutor din partea voastra, daca va rog. Sunt organizator pentru Balul Bobocilor si eu sunt acela care trebuie sa se ocupe de bilete si de invitatii la spectacol. Bun, asta e una la mana. A doua la mana ar fii ca vreau sa previn contrafacerea biletelor, daca ma intelegeti! As dori cateva detalii despre cateva elemente de siguranta pe bilete pentru a preveni ca aceasta sa se intample. Daca stiti ceva creativ si/sau un truc foarte bun va rog frumos sa imi spuneti.


PS: Astept reply-uri, MULTUMESC!
Pune serii pe ele, sa spunem asa, de la 1200003 pana la 1200103. Doar tu sa le stii. Asta e ce imi vine acum in cap, revin.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate