Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok
 Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 

sunet laptop speakers

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Novst_Dragonslayer

Novst_Dragonslayer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.07.2007
Am probleme cu sunetul la un laptop. Mai exact boxele interne, totul pare in regula soft volumul e la max nimic pe mute driverele sunt la locul lor functionale dar totusi nu se aude nimic. Am pus la el o pereche de casti si au mers se auzea perfect. E ceva hard cu difuzorul intern ,sa fie stricat sau ceva?


multumesc anticipat
PS: am citit regulele dar preventiv  imi pare rau daca nu am respectat ceva   ^_^

#2
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
Vezi sa nu fi apasat pe butonu "mute" de pe laptop cu toate ca daca era apasat nu trebuia sa se auda in casti. Probabil sunt difuzoarele impuscate.

#3
miron1947

miron1947

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,717
  • Înscris: 09.12.2006

View PostNovst_Dragonslayer, on Oct 17 2007, 09:44, said:

Am pus la el o pereche de casti si au mers se auzea perfect. E ceva hard cu difuzorul intern ,sa fie stricat sau ceva?
Poate contactul care deconecteaza difuzoarele cand sunt introduse castile(este in mufa de casti),nu revine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate