Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

sistem boxe

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
klaudiu84

klaudiu84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.03.2007
Salut
De curand mi-am luat un sistem nou de boxe 5+1, le-am conectat cum trebuie, insa constat ca la o boxa se aude mult mai tare decat la celelalte. Adica la celelalta 4 se aude doar daca te duci aproape de ele, abia asa iti dai seama ca functioneaza toate.
Aveti idee daca trebuie facute ceva setari suplimentare pentru a se auzi la toate boxelel la fel de tare?

#2
u$3r

u$3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 13.10.2007
Nu-ti raspund , pentru ca nici eu nu stiu dar ma bag si eu in seama cu o problema, tot aici...(tre' sa respecti o anumita politica legata de topic-uri... :lol: )
In fine, De curand mi-am luat si eu un sistem nou de boxe k-lumea Cineva mi-a zis ca daca folosesc castile prin boxe  risc sa le ard !  Asa e ? (eu folosesc castile conectate direct in calculator in locul boxelor,dar m-am plictisit sa misc, tot timpul, calculatorul cand am chef sa ascultla muzica in casti ......Multumesc

Edited by u$3r, 19 October 2007 - 17:08.


#3
klaudiu84

klaudiu84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.03.2007

 u$3r, on Oct 19 2007, 18:07, said:

Nu-ti raspund , pentru ca nici eu nu stiu dar ma bag si eu in seama cu o problema, tot aici...(tre' sa respecti o anumita politica legata de topic-uri... :lol: )
In fine, De curand mi-am luat si eu un sistem nou de boxe k-lumea Cineva mi-a zis ca daca folosesc castile prin boxe  risc sa le ard !  Asa e ? (eu folosesc castile conectate direct in calculator in locul boxelor,dar m-am plictisit sa misc, tot timpul, calculatorul cand am chef sa ascultla muzica in casti ......Multumesc


nu se ard, asa le folosesc si eu tot timpul

#4
SA-HE75

SA-HE75

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 19.04.2006

 klaudiu84, on Oct 4 2007, 11:01, said:

Salut
De curand mi-am luat un sistem nou de boxe 5+1, le-am conectat cum trebuie, insa constat ca la o boxa se aude mult mai tare decat la celelalte. Adica la celelalta 4 se aude doar daca te duci aproape de ele, abia asa iti dai seama ca functioneaza toate.
Aveti idee daca trebuie facute ceva setari suplimentare pentru a se auzi la toate boxelel la fel de tare?


Ce sistem de boxe? La alt calculator le-ai incercat? sau ai schimbat placa de sunet temporar, ca sa vezi (auzi) daca se comporta tot asa?

Edited by SA-HE75, 20 October 2007 - 06:47.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate