Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Mobila la comanda

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
trompilica

trompilica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 21.03.2007
Daca aveti numere de telefon si recomandati vreo firma/persoana si eventual poze v-as fi recunoscatoare, ma intereseaza in special mobila de bucatarie. Va multumesc
P.S.
stiu ca mai existau topicuri dar mai nimik concret

#2
marius31

marius31

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.08.2007

 trompilica, on Oct 1 2007, 16:40, said:

Daca aveti numere de telefon si recomandati vreo firma/persoana si eventual poze v-as fi recunoscatoare, ma intereseaza in special mobila de bucatarie. Va multumesc
P.S.
stiu ca mai existau topicuri dar mai nimik concret

Incearca la cei de la STAER.Au mobila pe corpuri si ti alegi ce vrei tu.In plus au vreo 4 feluri de materiale metacrilat, postformic, 3D, PAL...si culori frumoase.Eu am fost la STAER in Galati, de acolo e firma,  iar saptamana asta ma duc sa fac omanda.O mobila de bucatarie pe care vroiam sa  o fac aici in focsani la un particular ma aungea 4800 lei; aceasi , din material mai bun (metacrilat in loc de posformic) si fara o masca la centrala ma ajunge 3387 , iar cu reducere la 3079.Reducere pt ca implinesc 15 ani...In plus imi iau si un lieving de la ei.Vezi cu transportul.Dc nu ai STAER in localitatea de unde esti platesti 1leu/km.Dar tot se merita fata de ce au tanatalaii astia pe aici... :P .Bafta
Adresa lor   www.staer.ro

#3
anuena

anuena

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 26.07.2006
Eu mi-am facut mobila la Unican. Nu vreau sa fiu acuzata de reclama, au site cu numere de telefon. Eu am fost foarte multumita. Mi-am facut bucataria si acum o sa dau comanda pentru dormitoare si sufragerie.

Edited by anuena, 02 October 2007 - 13:25.


#4
mariac

mariac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.09.2007
eu am facut la sipro si sunt super ok parerea mea. si poti sa iei si electrocasnice tot de la ei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate