Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 

Plottere, ghilotine, pliatoare, copiatoare SH

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
tryn

tryn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 26.07.2006
Salut!
am incercat sa gasesc niste oferte pentru echipamente de print/ copiere, scanare, taiere si pliere pentru formate mari SECOND HAND, dar nu gasesc.
gandindu-ma ca este putin probabil sa nu existe vreo firma sa isi modernizeze echipamentele si sa renunte la cele mai vechi, va intreb daca ati auzit pe undeva de vreo astfel de ocazie sau orice filiera pe care, urmand-o, sa reusesc sa achizitionez astfel de echipamente.

#2
corneliuesanu

corneliuesanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 18.04.2008

View Posttryn, on Sep 19 2007, 11:23, said:

Salut!
am incercat sa gasesc niste oferte pentru echipamente de print/ copiere, scanare, taiere si pliere pentru formate mari SECOND HAND, dar nu gasesc.
gandindu-ma ca este putin probabil sa nu existe vreo firma sa isi modernizeze echipamentele si sa renunte la cele mai vechi, va intreb daca ati auzit pe undeva de vreo astfel de ocazie sau orice filiera pe care, urmand-o, sa reusesc sa achizitionez astfel de echipamente.

Eu vand astfel de echipamente noi....te pot ajuta sa le achizitionezi in leasing, viziteaza www.zspotmedia.ro, ori imi poti lasa niste date de contact, iar in momentul in care se iveste vreun client care vrea sa-si schimbe echipamentul te anunt cu cea mai mare placere [email protected]/Esanu Corneliu Stefan

#3
gylyamor

gylyamor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.01.2008
...un mini-tampograf manual , second hand , nu stii?

Edited by gylyamor, 20 April 2008 - 09:21.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate