Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

sistem 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
joltloj

joltloj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 14.11.2006
Vreau sa imi iau un sistem 5.1 bun, stau la bloc si nu am chef de discutii cu vecinii, asa ca tineti seama si de chestia asta. eu ma gandeam la Genius-ul ala de 150W, sau Logitech-ul x530. astept si propuneri, si totusi sa nu depaseasca 400lei

A... eu am o placa audio onboard asa ca nu stiu cat de bine poate sa scoata??? merita sa imi iau si o placa audio..

multumesc anticipat pentru ajutor...

#2
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006
Poti sa cumperi Logitech-ul x540 pentru ca are un design mai placut si are si telecomanda.Iar ceea ce tine de placa de sunet este diferenta de la cer la pamant fata de una on board. Poti sa cumperi un Audigy SE care este cam 80 lei.

#3
asd25_2005

asd25_2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 18.05.2006
Intre Genius si Logitech nu cred ca poate fi facuta o comparatie legata de performanta ci doar de pret. Genius-ul suna bine dar nu suficient de bine. Eu as prefera calitatea in locul puterii muzicale.

#4
Doggfather

Doggfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 26.09.2005

View Postbleh, on Sep 5 2007, 22:06, said:

altec-urile alea sunt niste bijuterii... tin minte ca le-am vazut o data pe viu in Media Galaxy, erau superb construite si cred ca si suna pe masura... cred ca nici logitech-urile nu sunt chiar niste trompete dar eu as alege altec lansing

http://www.pcgarage....logitech/x-540/ +

http://www.pcgarage....audigy-se-bulk/

ai un sistem ok ptr pc  :)

#5
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006

View Postherren, on Sep 6 2007, 16:34, said:

Poti sa cumperi Logitech-ul x540 pentru ca are un design mai placut si are si telecomanda.Iar ceea ce tine de placa de sunet este diferenta de la cer la pamant fata de una on board. Poti sa cumperi un Audigy SE care este cam 80 lei.
Mai bine iti iei x530 care se aud la fel, si sunt mai ieftine cu 1 milion fata de x 540,si cu aceasta diferenta iti poti lua si o placa de sunet

#6
herren

herren

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 871
  • Înscris: 25.03.2006
pai oricum ii ajung bani de placa de sunet si x540 este ceva mai frumos ca design si are si telecomanda cum am spus si mai sus...dar daca vrei sa ramai cu bani poti sa iei x530. :coolspeak:

#7
joltloj

joltloj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 14.11.2006
Am luat x540, si vad eu cum fac cu placa de sunet.

am auzit geniusul si nu mi-a placut de loc bass-ul care era bun dar mai scotea niste sunete ciudate

#8
graphiclead

graphiclead

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 12.08.2007
Sfat: Cumpara-ti GENIUS. Toti prietenii mei au si se aude mortal. Iar un Genius bun il gasesti la 300 lei. Nu merita sa-ti iei unul mai scump...exista la vre-o 600 lei dar are satelitii din plastic. Alege lemnul, super calitate.
Bafta.

#9
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 14,412
  • Înscris: 15.04.2006
Si cum se aude X540? Eu am fost ma zgarcit si mi-am luat x530,si se aud foarte bine,mai ales ca nu distorsioneaza deloc dat la maxim,x 540 ar trebui sa fie mai tari

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate