Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Informatii HMS Wavemaster RX2

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Protopopeus

Protopopeus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,484
  • Înscris: 23.05.2007
Salutare !

As vrea sa-mi iau si eu un sistem 2.1 pentru a mai asculta ceva muzica din calculator.
Locuiesc intr-o garsoniera si am niste vecini care nu prea reactioneaza bine la muzica (din auzite, nu din experienta), asa ca nu as vrea ceva prea puternic, ceva care sa scoata pana in 100 Wati RMS. Sunt oferte de la Logitech, Creative, Philips, Altec Lansing, etc., dar am gasit odata mai demult, intr-un test dintr-o revista de IT&C cum toate acestea au fost batute bine de un HMS Wavemaster TX-2. Cei drept acela, fata de modelul RX2 era mai fortos. Acum, pe mine ma intereseaza daca mai are cineva un astfel de sistem (HMS Wavemaster RX2 sau un alt model din gama) si poate sa-mi spuna despre el.
Daca cineva ar vrea sa-mi recomande un alt produs asemanator de la alta firma, atunci sugestia este binevenita. Cele mai mari pretentii le am la bass (vreau sa fie cat de cat rotund, profund, adica, daca ar fi sa-si incordeze putin muschii, sa arate totusi ceva).

Multumesc...

#2
Protopopeus

Protopopeus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,484
  • Înscris: 23.05.2007
Nu stie nimeni nimic ?!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate