Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Intrebare Playstation 3

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Salut.Am si eu cateva intrebari pentru voi.Am gasit pe cineva care sa imi aduca un ps3 din america cu 600$ si as vrea sa ma lamuriti cu cateva lucruri daca stiti:
1.Pot conecta pcul la playstation 3 ca sa pot sa ii transfer un Film in hd de 30 de giga pe hardul de la ps3.Apoi sa vad filmul de 30 de giga pe un tv lcd.Se vede perfect ?pentru ca nu vreau sa am probleme sa se vada in reluare sau mai stiu eu cum.Pe scurt vreau sa il folosesc in loc de Dvd player si Blu ray player
2.Pot sa conectez un sistem de boxe 5.1 la ps3?
3.Se pot instala jocuri piratate?Adica au crackat sistemul la ps3?sau mai dureaza?

#2
pcmihnea

pcmihnea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.05.2007

View Postcrysti_91, on Aug 20 2007, 16:57, said:

Salut.Am si eu cateva intrebari pentru voi.Am gasit pe cineva care sa imi aduca un ps3 din america cu 600$ si as vrea sa ma lamuriti cu cateva lucruri daca stiti:
1.Pot conecta pcul la playstation 3 ca sa pot sa ii transfer un Film in hd de 30 de giga pe hardul de la ps3.Apoi sa vad filmul de 30 de giga pe un tv lcd.Se vede perfect ?pentru ca nu vreau sa am probleme sa se vada in reluare sau mai stiu eu cum.Pe scurt vreau sa il folosesc in loc de Dvd player si Blu ray player
2.Pot sa conectez un sistem de boxe 5.1 la ps3?
3.Se pot instala jocuri piratate?Adica au crackat sistemul la ps3?sau mai dureaza?
Pai, crysti_91, am ceva raspunsuri pentru intrebarile tale:
1.Se poate (cred) sa te legi la un PC cu un cablu USB 'Network' (sau asa ceva), dar nu sunt sigur, trebuie sa te informezi
2.Da, daca sistemul de boxe 5.1 are intrare optica, adica PS3 are iesire optica numai pentru 5.1
3.Inca nu, jocurile piratate nu sunt disponibile inca

Sper ca te-am ajutat!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate