Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Credit la BANCPOST? Un cosmar...

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
andreeajora

andreeajora

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2007

 carmenik, on Jul 2 2007, 19:21, said:

creditul pe care l-am cerut nu era ipotecar/imobiliar
am facut un credit de nevoi personale cu o ipoteca pe un alt imobil
si oricum banca nu iti cere sa faci dovada ca ai dispune de acel avans de 25% sau cat o mai fi el - ei doar nu iti dau mai mult de 75% din valoarea de piata a imobilului

ca sa continui un pic povestea de mai sus, in seara in care am aflat ca nu mai vor sa-mi dea cat imi spusesera am scris un e-mail tuturor directorilor Bancpost al caror nume am putut sa-l aflu de pe Google, iar a doua zi am mers in centrala - in 20 min rezolvasem problema; am fost primita in audienta de doi directori mari si eram si pe lista de audienta a directorului general, dar nu am reusit sa ma sincronizez cu ea si oricum problema mi-a rezolvat-o directorul de la credite ipotecare; am fost placut impresionata de serviabilitatea lor - si-au cerut scuze de nu stiu cate ori si pana la urma mi-am dat seama ca vina apartinea 90% idiotului de ofiter de credite care nu facuse nimic pt dosarul meu
asta nu inseamna ca imi place mai mult Bancpostul acum - in continuare cred ca sunt cea mai birocratica banca din sistem, iar de angajatii din sucursale - cred ca nu l-a injurat nimeni pe Alexandrescu asta cum am facut-o eu ...

acum astept sa-mi intre banii - daca nu se intampla maine, merg din nou in centrala, ca la sucursala poti sa mori de inima si nu se misca nimik

Cum sa nu te intrebe? Bineinteles ca te intreaba, ba chiar te pun sa depui banii in cont la banca respectiva

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate