Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Aer conditionat mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
alice22

alice22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.12.2006
Buna,

nu stiu dc am ales bine unde sa postez dar poate ma puteti  ajuta cu ceva sfaturi/pareri;

am un spatiu de vreo 30 m2 si imi trebuie neaparat aer conditionat dar nu pot da gauri in pereti... ma gandesc la unu mobil dar care sa nu aiba burlan ca nu am pe unde sa il scot :(

am inteles ca inainte erau niste modele care se fixau pe fereastra (o parte pe interior si una pe exterior) si camera ar avea o fereastra mica care ar putea di scoasa

aveti idee unde si ce as putea gasi ceva care sa se preteze la ce v-am descris si mai ales ce ar trebui sa caut?

multumesc anticipat!

#2
GILOFFICE

GILOFFICE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 08.03.2006

View Postalice22, on Jun 17 2007, 20:53, said:

Buna,

nu stiu dc am ales bine unde sa postez dar poate ma puteti  ajuta cu ceva sfaturi/pareri;

am un spatiu de vreo 30 m2 si imi trebuie neaparat aer conditionat dar nu pot da gauri in pereti... ma gandesc la unu mobil dar care sa nu aiba burlan ca nu am pe unde sa il scot :(

am inteles ca inainte erau niste modele care se fixau pe fereastra (o parte pe interior si una pe exterior) si camera ar avea o fereastra mica care ar putea di scoasa

aveti idee unde si ce as putea gasi ceva care sa se preteze la ce v-am descris si mai ales ce ar trebui sa caut?

multumesc anticipat!

Buna! e destul de simplu, ofertele sunt numeroase. Cauta pe google termeni ca aer conditionat mobil sau aer conditionat de freastra  sau incearca pe aer-conditionat.ro . Nu exista aer conditionat mobil fara "burlan", insa poti face o gaura rotunda in fereastra sau una patrata, completant cu o bucata de placaj de forma unui cerc intr-un patrat. Daca nu, atunci cumpara unul de fereastra. Bafta!

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
vezi oferta celor de la westair.ro

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate