Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Headset or Casti + Mic separat

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
detective

detective

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 24.03.2007
Salut, am o problema, imi trebuie un headset sau casti separat + un mic separat, scopul, games, voice chat every day. Dar nu as dori sa ascult sunetul in casti, folosesc headsetul curent deoarece se produce "microfonie" dak folosesc  boxele, deci nush cum sa fac sa-mi iau un microfon mai calitativ pe care sal folosesc dar nu cred ca ar avea ff mare efect, boxele sunt dispuse cam la 30cm pe birou deci nu e distanta prea mare, apoi un headset calitativ pe care sal pot folosi cum il folosesc si pe acesta cel am acuma cand nu vreau sa aud sunetul in casti, il pun pe birou cu mic-ul in sus, apropo stau in Arad si pe aici nu prea sunt multe magazine de calitate exceptand 1 pe care il stiu eu Comp-Ar, www.comp-ar.ro dak gasiti ceva la ei sa-mi spuneti care ar merita si sa nu depaseasca 100RON

Multumesc, scuze de reclama la mag si de greseli ortografice.

See ya

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,384
  • Înscris: 08.12.2006
uite o solutie
1. mai scump http://www.webcomput...f023ddbd074350b
2. ieftin http://www.artcore.r...ALIERA/344.html
3. foarte scump http://www.video-s.ro/mic_100G2.htm

#3
detective

detective

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 24.03.2007
Hmm. credca ma axez pe un headset, da stiu de sennhaisen dar nu stiu unde in Arad gasesc asa ceva, ceva headset pana in 100RON mar interesa

#4
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,384
  • Înscris: 08.12.2006
Caută aici, e pentru toate buzunarele...
Și cumperi de aici...

#5
detective

detective

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 24.03.2007
Am gasit Altec Lansing AHS515 la 102RON, si la mag meu de incredere, o sa le iau pe acestea, thx, leam si testat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate