Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

bilete la mare...

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cipival

cipival

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 05.02.2007
Pot sa fac rost pentru mine de un bilet luat de la o societate comerciala dar nu stiu daca il pot folosi deoarece cred ca pe bilet scrie si numele persoanei ,nu?Biletul este mai ieftin decat la agentie ... Cum sa fac oare sa ma pot caza cu acest bilet?
Am auzit ca se poate dar cum?...ca nu as vrea sa ajung acolo si sa nu ma primeasca...

#2
criss_slc

criss_slc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 06.08.2006
Metoda era (si cred ca este) mai mult decat folosita pentru biletele obtinute prin sindicat.
Cred ca nu vei avea probleme sa te duci cu biletul ala, cu conditia sa nu fie cazare in vreo resedinta proprietatea companiei respective. Daca e la hotel .... sa ai vacanta placuta.

#3
WHEEP26

WHEEP26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 10.05.2007

View Postcipival, on Jun 1 2007, 08:56, said:

Pot sa fac rost pentru mine de un bilet luat de la o societate comerciala dar nu stiu daca il pot folosi deoarece cred ca pe bilet scrie si numele persoanei ,nu?Biletul este mai ieftin decat la agentie ... Cum sa fac oare sa ma pot caza cu acest bilet?
Am auzit ca se poate dar cum?...ca nu as vrea sa ajung acolo si sa nu ma primeasca...

Unde zici ca mergm?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate