Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

noutate pentru decoratiuni

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ramonalisa

ramonalisa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.05.2007
In fiecare zi pe piata designului interior apar noi produse care mai de care mai spectaculoase. cum ar fi daca acum este posibil sa-ti faci o poza care sa-ti fie gravata pe oglinda in baie sau pe gresie in bucatarie, cadou pentru mama o bucata de marmura neagra cu poza ta de cand erai mic?... daca sunteti interesati despre acest subiect va astept la discutii...

Attached Files



#2
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004
Am vazut niste imagini cu ceva de genul asta pe mormintele unor interlopi polonezi. asa ca asocierea facuta in mintea mea e cam nefericita.
Nu contest spectaculozitatea, insa incadrarea pe care as da-o nu prea tine de design ci mai mult de kitsch, multe din aplicatiile la care ma pot gandi ca ar putea fi gasite pentru ehnologia respectiva indicand sloganul "sa moara dusmanii mei, ca am bani si fac ce vreau cu ei"

#3
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
vezi la manelisti, ei au bani de aruncat pe chestii de prost gust

#4
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006
eu as dori o poza pe marmura neagra cu soacra. vreau dimensiune mare sa fie capac la cavoul ei. inscriptia sa fie  "Mama Soacra 1940- 2007 . Nervii nostri nu te vor uita niciodata"

platesc si mai bine daca o bagati pe soacra inauntru in cavou si trantiti dupa marmura neagra. dead or alive, nu conteaza.

#5
ramonalisa

ramonalisa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.05.2007

View Postturbo trabannt, on May 7 2007, 11:21, said:

eu as dori o poza pe marmura neagra cu soacra. vreau dimensiune mare sa fie capac la cavoul ei. inscriptia sa fie  "Mama Soacra 1940- 2007 . Nervii nostri nu te vor uita niciodata"

platesc si mai bine daca o bagati pe soacra inauntru in cavou si trantiti dupa marmura neagra. dead or alive, nu conteaza.
noi iti gravam cadoul si il facem asa de frumos ca atunci cand dna soacra il va vedea ii va veni ideea ca vrea sa fie al ei... :lol: glumesc bineinteles, imi imaginez ca situatia ta nu e usoara asa ca e foarte bine ca poti sa glumesti si sa ai moralul ridicat ca asa trece timpul mai repede si viata merge inainte...cu sau fara dna soacra... ;)

Attached Files



#6
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,538
  • Înscris: 01.08.2005

View Postturbo trabannt, on May 7 2007, 11:21, said:

eu as dori o poza pe marmura neagra cu soacra. vreau dimensiune mare sa fie capac la cavoul ei. inscriptia sa fie  "Mama Soacra 1940- 2007 . Nervii nostri nu te vor uita niciodata"

platesc si mai bine daca o bagati pe soacra inauntru in cavou si trantiti dupa marmura neagra. dead or alive, nu conteaza.
Subscriu la cele spuse de turbotrabant, as vrea o mica modificare, nu puteti pune soacra in marmura in loc sa o desenati?
Ma pregatesc de o comanda in situatia data! :P

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate