Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

mp3 player

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Salut.... Vreau si eu sa-mi iau un mp3 player sa nu fie pretentios... sa aiba vreo 2 gb memoria dar [si asta ma intereseaza cel mai mult] sa-l pot incarca la calculator si sa nu fie prea scump. Eu am vazut unu exact la un milion cu 2 gb liberi micut si calumea dar nu se incarca la calc. si n-am chef sa dau dupa fiecare 2 ore de muzica inca 50 de mii pt o baterie sau sa dau 500 de mii pt acumulatori.

#2
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Spuneti-mi si mie niste nume de mp3 playere acolo

#3
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,938
  • Înscris: 02.09.2005
baterii alkaline se gasesc si la 7 mii bucata.... si nu tin doar 2 ore...

#4
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005

 antivirus, on Apr 10 2007, 09:04, said:

...sa-l pot incarca la calculator .....
.....inca 50 de mii pt o baterie sau sa dau 500 de mii pt acumulatori....

Daca se incarca la calculator inseamna ca are (deja inclus) acumulator. Am vazut un model la un prieten, Sony, 600 RON, 512 Mb. Restul functioneaza numai cu baterii (acumulatori) obisnuiti. Daca il incarci la calculator, de ce nu poti sa incarci si la priza, care e problema?
5 RON bateria si 50 RON acumulator? De unde le cumperi la preturile astea? Eu am luat pentru MP3 player acumulatori la 9 ron bucata si ii am si acum, iar pentru apartul foto la 8 ron bucata (4 bunati) si acum tin la 500 de poze din care jumate cu flash.

#5
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004
cred ca un creative nano te-ar multumi,
Eu sunt mai putin pretentios si mi-a placut asta

#6
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Nu am zis sa-l bag in priza :)) se incarca cu ajutorul cablului USB si eu asa am vazut acumulatori cu 500 de mii... acu' or fi si mai iefitni dar bateriile sunt scumpe.... e un chiosc pe colt care vinde baterii Toshiba cu 5 mii buc. si m-au tinut pe un walkman 1 h jumate, pe cand cu una scumpa dintr-un pachet de 2 baterii la 50 de mii m-a tinut destul de mult. Si repet nu prea am bani sa dau 6.000.000.000 pe un mp3 player si chiar daca as avea nu as fi dat atat... mai deegraba mi-as fi cumparat un PSP. :D

Edited by antivirus, 12 April 2007 - 22:39.


#7
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,342
  • Înscris: 24.03.2006
Eu am luat asa:

> http://www.shopit.ro...tension-fm-2gb/
> http://www.shopit.ro.../lenmar/pro410/

Si merge de rupe. :D
Bateria alkalina cu care a venit in pachet m-a tinut cateva zile cu 3-4 ore de folosit zilnic.

#8
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Multumesc.... dar am vazut ca si mp3 player-u' lui frate-miu a tinut destul de mult. De incarcator am facut rost si daca zici tu ca acumulatorii aia-s buni o sa iau daia :D

Edited by antivirus, 15 April 2007 - 06:23.


#9
cristians_25

cristians_25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.04.2007
MP4 player gen iPod Nano, superior acestuia, de 1 GB si 2 GB, redare FILME, VIDEOCLIPURI, MUZICA, FUNCTIE DE REPORTOFON, FM RADIO, EBOOK TEXT SI DIFUZOR EXTERN. De asemenea veti beneficia si de husa de protectie gratuita pentru MP4 ;
LIVRARE GRATUITA IN TOATA TARA,
pret 180 lei

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate