Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Film fara sunet?

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Luiza Ioana

Luiza Ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 23.12.2006
Nu stiu daca am ales bine sa postez si eu aici mica mea problema, in orice caz imi cer scuze. Am un film care nu are sunet, la audio este AC-3 ACM codec. Folosesc un singur codec, K-lite codec pack 2.82 si pana acum nu am avut probleme la alte flme. Nu merge sunetul cu niciun player. Ma poate ajuta cineva plsss???

#2
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Dacă l-ai tras de pe ODc, și zici că nu ai mai avut probleme până acum, s-ar putea să fie bulit filmul.
De obicei, ACE MegaCodecs rezolvă problemele de genul ăsta.

Edited by naughtydream01, 05 April 2007 - 02:17.


#3
Luiza Ioana

Luiza Ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 23.12.2006
Posibil, totusi nu inteleg, am dat click dreapta, properties, summary si la audio format scrie AC-3 ACM Codec. Am mai avut un film pe care nu il citea niciun player dar acel film nu avea nimic scris la summary. De asemenea mai am filme in audio format AC-3 ACM codec, dar si MPEG Layer-3 si toate sunt ok. O sa incerc cu ACE Mega codecs, daca nu inseamna ca ai dreptate, poate e corupt filmul, sau ma rog, doar sunetul. Mersi mult

#4
the_barzaune

the_barzaune

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 10.08.2005
http://www.free-code..._Codec_Pack.htm varianta full
am dat si eu peste filme care nu mergeau cu varianta standard. am bagat full si au mers fara probleme.

#5
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Eu am doar Divx 6.51 codec si AC3 codec.

Asta iti trebuie, nu extra codec full pack sbang trosc :P

http://www.softpedia...lter-a-RC.shtml

#6
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006
download this
daca nu mere download this si vezi ce-ti spune

#7
nortton

nortton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 05.08.2005

View PostLuiza Ioana, on Apr 5 2007, 00:42, said:

Posibil, totusi nu inteleg, am dat click dreapta, properties, summary si la audio format scrie AC-3 ACM Codec. Am mai avut un film pe care nu il citea niciun player dar acel film nu avea nimic scris la summary. De asemenea mai am filme in audio format AC-3 ACM codec, dar si MPEG Layer-3 si toate sunt ok. O sa incerc cu ACE Mega codecs, daca nu inseamna ca ai dreptate, poate e corupt filmul, sau ma rog, doar sunetul. Mersi mult
Descarca VideoInspector si deschide filmul cu el si vezi ce detali iti va da .Daca iti trebuie un codec audio sau video iti recomanda el sa il descarci.

#8
Luiza Ioana

Luiza Ioana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 23.12.2006
multumesc, am rezolvat instaland k-lite codec 2.85 full. am mai bifat niste chestii pe acolo si pana acum am vazut orice film cu BSplayer-ul, inclusiv filmuletele in format mov facute cu camera digitala

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate