Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

PICIORUSE PT MASINA DE CUSUT

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004
Asadar walking foot si Darning foot sau free-motion quilting foot imi trebuie pentu o masina de cusut Tesco, e o masina ieftina, dar cu care imi fac treaba. Accesoriile de la masina clasica Ileana, de ex, se potrivesc, la fel si cele de la Brother. La Brother am scris de cateva ori, dar oamenii aia nu s-au invrednicit sa imi raspunda. Denumirile la ei sunt in limba romana, nu sunt traduceri mot amot si eu nu stiu cum le spune in romaneste acestor picioruse, asa ca habar nu am ce sa cer. Si nici de unde sa cumpar, evident. Pentru ca nu am mai lucrat cu asa ceva, nu stiu nici cum arata foarte exact. nu radeti de mine, doar ajutati-ma, va rog!

#2
ionp

ionp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 16.09.2006
walking foot=piciorus de deplasare
darning foot=piciorus pentru peticire
free-motion quilting foot=piciorus pentru vatuire manuala
iti recomand sa incerci acum la brother ca si-a luat o matuse masina de la ei si s-au misct repede
la www.brother.com.ro sau http://www.masinicasnice.ro/

#3
nickulae

nickulae

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 20.04.2007
mama ce raspuns fulger omu a cerut in apriolie si i sa dat in august.
pentru ce mai conteaza, brotheru cred ca s-a mutat la http://www.brothercom.ro sau macar eu asa l-am gasit, or fi mai multe cine stie, asta daca mai citeste cineva mesaju ca mie mi l-a gasit la o cautare pe google desi e vechi de ani de zile.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate