Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

sistem Logitech 5.1 Z-5400

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
andrei_0

andrei_0

    fishy

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 15.02.2006
Doresc sa achizitionez acest sistem. Din pacate nu l-am gasit in magazine ca sa il pot asculta. Am ascultat insa un 5450 si mi s-a parut ok, desi era legat la o mizerie de cd player. Presupun ca 5400 este similar cu 5450, insa as  dori sa va intreb si pe voi ce parere aveti despre el, eventual daca as putea sa ma orientez si spre altceva. Nu ma intereseaza ceva foarte puternic, cei 310W ai lui Z-5400 sunt oricum overkill pentru mine, 100W consider ca imi sunt suficienti.

M-am gandit initial la celebrul Genius 5.1 insa am auzit ca ultimele loturi sunt de o calitate foarte slaba si sunt probleme cu ele si parca nu as vrea ceva la care doar sa bubuie bassul tare. Am ascultat si un Logitech X-530 si un Altec Lansig, insa nu prea m-au impresionat (poate e de vina si cd playerul din magazin). Voi lega sistemul la PC (am deja o placa Audigy) si la un DVD player.

#2
georgemoeciu

georgemoeciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 28.04.2006
eu am un 5450 si pe analog se aude foarte bine -inca nu stiu pe iesire digitala -o sa le pun in curand si o sa ti transmit

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate