Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Nokia 6085

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
ilcretzzo

ilcretzzo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.03.2008
Salut,

Am si eu o problema cu un nokia 6085: cand incerc sa redau muzica din playerul telefonului, incepe sa se actualizeze biblioteca muzicala, dar la un moment dat apare mesajul "fisiere muzica inexistente". As vrea sa stiu ce e de facut??? Fisiere audio am in telefon foarte multe, softul l-am actualizat, dar degeaba: problema tot persista. Cardul l-am schimbat, pentru ca cel vechi mi se stricase(nu stiu daca din aceeasi cauza), ce sa ii mai fac?? in afara sa-l duc la service....
va multumesc!

#74
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 23.09.2008
Voi posta acum ceva ce postasem gresit in alta parte, ca sa nu mai scriu tot inca o data. ''Salutare tuturor! Va rog, nu ma certati daca nu am postat bine. Mereu mi-a fost mai greu mie cu search-ul asta. Parca niciodata nu gasesc ce trebuie. Sunt si eu mai nepriceput cu forumurile astea.  Deci, problema e urmatoarea: Nu imi merge pe Nokia 6085 nicio aplicatie care necesita conectare la internet, cum ar fi ebuddy (desi la ei zice ca e compatibila aplicatia cu modelul asta), nici macar Opera, desi il gaseste si asta compatibil. Nu stiu ce se intampla. Am incercat tot. Am incercat si cu setari de mobile internet si cu setari de vodafone live, cu amandoua setarile merge browserul telefonului, dar la aplicatii java nu vrea nici in ruptul capului. Mereu imi apare subscribe to packet data first. Am setat si ca default setarile de internet la toate aplicatiile. Nimic. Stie cineva ce e cu telefonul asta? N-am auzit pe nimeni sa zica imi merge netul la aplicatii pe Nokia 6085. Sa fie ceva nativ al telefonului? Sa nu suporte conectare la internet prin aplicatiile java? Si daca asta e motivul, sa fie atat de amatori domnii de la Nokia incat sa puna ''subscribe to packet data first'' si nu ''you can't connect to internet from java applications on this phone'' sau ceva de genul? Ma scoate cineva din ceatza?  (am scris cu tz sa nu se inteleaga altceva  ). Astept raspuns si multumesc anticipat! ''

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate