Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

help!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
black_death

black_death

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.03.2006
stiti vreun program care sa imi scoata negativul unei piese mp3??am mare nevoie de un astfel de program......


Multumesc.

#2
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

View Postblack_death, on Feb 6 2007, 08:41, said:

stiti vreun program care sa imi scoata negativul unei piese mp3??am mare nevoie de un astfel de program......
Multumesc.

In functie de cat de mare nevoie ai, poate ca vei contacta un studio... sau vei cauta negativele pe net. Programe sa faca acest lucru sunt multe, dar rezultatele nu sunt multumitoare.

#3
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006

View Postblack_death, on Feb 6 2007, 08:41, said:

stiti vreun program care sa imi scoata negativul unei piese mp3??am mare nevoie de un astfel de program......
Multumesc.
pai in orice program de editare audio ai functia invert phase, rezultatul e negativul piesei respective, in sensul ca daca le pui sa cante impreuna se anuleaza reciproc si nu mai auzi nimic
daca vrei sa scoti vocea si sa ramana doar acompaniamentul instrumental, incearca cu fruitty loops ca e mai usor de lucrat cu el, faci intai tobele (nota cu nota), apoi basul, apoi ce mai e pe acolo, alegi instrumentele cat mai apropiate de cele din piesa (identic nu prea reusesti) si export in waw, apoi cu wawul faci ce vrei, il scrii pe cd audio sau il faci mp3
sau ia legatura cu alakazam, pe acest forum, el e singurul de pe mapamond care a reusit sa scoata vocea de pe pozitiv :D
mai citeste si aici, cateodata e bine sa dai un search
http://forum.softped...howtopic=145539
http://forum.softped...t...65619&st=30
http://forum.softped...howtopic=188716

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate