Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 

FUNCTIONEAZA TELEFONIA VOIP DE LA WENGO SAU GLOBE7 ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
DINALEX

DINALEX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 29.01.2007
Am cont la ambele de mai putin de o luna si cu toate ca am primit un credit de 0,5 euro la fiecare nu-mi formeaza nici un numar de telefon ,nici macar cel de verificat setarile de sunet.A mai incercat cineva sa sune din Ro. folosind unul din programe ?

#2
iozefini

iozefini

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 30.11.2003

View PostDINALEX, on Jan 29 2007, 01:05, said:

Am cont la ambele de mai putin de o luna si cu toate ca am primit un credit de 0,5 euro la fiecare nu-mi formeaza nici un numar de telefon ,nici macar cel de verificat setarile de sunet.A mai incercat cineva sa sune din Ro. folosind unul din programe ?
eu am folosit wengo doar pt sms.a mers.

#3
ozrind

ozrind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 02.12.2006
Eu am folosit Globe7, dar asta acum mai multe luni.
  Mi-au dat un dolar cand am facut contul si am sunat in Italia pe mobil, a mers. Am mai sunat si la noi pe mobil si la fel a mers. Stiu ca mai aveam ceva credit, cat sa mai sun odata parca, dar am schimbat calculatorul si apoi nu mi-am mai batut capul.
   Era ceva aiurea cu userul, parca nu se putea schimba, ramanea ala ciudat data de el, tot asa este si acum?


PS: Vad ca e cam vechi subiectul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate