Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

placa de sunet pentru 5.1 GENIUS SW-HF 5.1 5000

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
reeko_ro

reeko_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2005
De curand mi-am achizitionat sistemul acest si as vrea sa cumpar o placa de sunet ca cea onboard nu prea face fatza...  

de placa asta ce ziceti? http://www.ultrapro....amp;pr_id=23440  se merita sau trebe ceva mult mai bun... scuzati ca am facut topic nou am citit si celelalte dar cam scumpe recomandari ati facut... 2.3 o placa de sunet mi se pare mult  , uitativa pls pe site si dativa o parare + alta recomandare buna :) ms mult

#2
BadBoyBlue

BadBoyBlue

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,302
  • Înscris: 26.06.2006
Chiar nu mai poți pune 50 RONi, să-ți iei un Creative Audigy SE ? <_<

Decât să-ți iei placă de sunet de la Genius, mai bine te abții... :lol:

#3
reeko_ro

reeko_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2005
alte  pareri... pls dati si ceva link de unde as putea sa cumpar pt ca unde stau io nus f multe magazine de Calculatore.... (MM,bm)

#4
BadBoyBlue

BadBoyBlue

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,302
  • Înscris: 26.06.2006
LINK

#5
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006
LINK1
LINK2
LINK3
LINK4
LINK5
tu alegi, ca raport calitate/pret cred ca o vei alege totusi pe cea de la nr. 5!

#6
reeko_ro

reeko_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2005
ms ,cred ca imi iau ce mi-a recomandat badboy .  ms  :peacefingers:

PS: daca altii au pareri diferite sa posteze week asta ca pe luni imi cumpar ;)

Edited by reeko_ro, 27 January 2007 - 18:29.


#7
cosmynu

cosmynu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.08.2006
Sal am si eu un sistem GENIUS SW-HF 5.1 5000 si o placa de sunet integrata are 3 iesiri....pt boxa una...pt mic ....si inka una da nush pt ce.Faza e ca bag cele 3 jack-uri asa cum trebuie si mi se aude doar SW si centralu sateliti nu se aud.Cand bag sistemu pe Cd/Mp3 se aude toate.Placa de sunet integrata merge setata pe 5.1 ce sa ii fac sa mearga si la mine 5.1 ce imi trebuie

#8
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006

View Postcosmynu, on Jan 27 2007, 19:28, said:

Sal am si eu un sistem GENIUS SW-HF 5.1 5000 si o placa de sunet integrata are 3 iesiri....pt boxa una...pt mic ....si inka una da nush pt ce.Faza e ca bag cele 3 jack-uri asa cum trebuie si mi se aude doar SW si centralu sateliti nu se aud.Cand bag sistemu pe Cd/Mp3 se aude toate.Placa de sunet integrata merge setata pe 5.1 ce sa ii fac sa mearga si la mine 5.1 ce imi trebuie




View PostBadBoyBlue, on Jan 27 2007, 02:05, said:



View Postantinari, on Jan 27 2007, 16:53, said:

LINK5
tu alegi, ca raport calitate/pret cred ca o vei alege totusi pe cea de la nr. 5!


#9
cosmynu

cosmynu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 24.08.2006

View Postcosmynu, on Jan 27 2007, 19:28, said:

Sal am si eu un sistem GENIUS SW-HF 5.1 5000 si o placa de sunet integrata are 3 iesiri....pt boxa una...pt mic ....si inka una da nush pt ce.Faza e ca bag cele 3 jack-uri asa cum trebuie si mi se aude doar SW si centralu sateliti nu se aud.Cand bag sistemu pe Cd/Mp3 se aude toate.Placa de sunet integrata merge setata pe 5.1 ce sa ii fac sa mearga si la mine 5.1 ce imi trebuie
Am sa iti iau o placa de sunet 5.1 asta stiu da eu cred ca po face sa mearga pe placa mea integrata care stiu cum il rog sa imi spuna

#10
KRISTO973

KRISTO973

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 08.11.2006

View Postcosmynu, on Jan 27 2007, 19:41, said:

Am sa iti iau o placa de sunet 5.1 asta stiu da eu cred ca po face sa mearga pe placa mea integrata care stiu cum il rog sa imi spuna
si eu am o problema cu acelasi sistem,cand e setata placa de sunet ( creative sound blaster audigy 2 value ) pe 5.1 nu se aude bine SW,dar cand ii pun adaptorul acela la placa de sunet( un cablu mic cu 2 mufe orange),se aude f bine SW,dar in schimb nu se mai aude centralul si inca ceva cand vreau sa vad filme trebuie sa trec din 5.1 pe 4.1.Va rog astept raspunsuri pertinente

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate