Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

nu am sunet deloc

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
maryvr

maryvr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.01.2007
Nu sunt f priceputa la calc dar nu stiu ce s-a intamplat si nu mai am sunet deloc nici la CD , Winamp, etc apare urmat eroare: "ERROR CODE 8878000A Bad Direct Sound Driver.Please install proper drivers or select another device in configuration".Placa de baza este ASROCK K8UPGRADE-NF3 250 7.1 AC7 SKT 754, am reinstalat driverele de pe CD insotitor, am facut up-grade la WINDOWS dar nu s-a schimb nimic.Obsv ca nu mai apare nici iconita cu difuzorul jos pe toolbar.Va rog sa-mi dati vreo sugestie pt ca locuiesc la 140 km de service calc si de curand l-am adus de la devirusat si acum alta probl...Multumesc :rolleyes:

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006

 maryvr, on Jan 26 2007, 17:37, said:

de curand l-am adus de la devirusat si acum alta probl...Multumesc :rolleyes:

eu zic sa faci o scanare on-line si un log cu HijackThis si sa postezi la antivirus&security, vezi ce spune Daisuke

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate