Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Radio Online

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
bluescorpion

bluescorpion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.10.2005
Ce parere aveti despre radiourile online ?

Eu am fost dj pe la mai multe radiouri online ..si sincer am ramas cu un gust amar .. pt ca peste tot e la fel ..mai ales daca radioul are si un canal irc pe serverele undernetului .. asa ca am zis papa la toata lumea si mi-am infintzat eu propiul Radio online .si asta de ce ? pt ca peste tot sunt manele , si multa tziganie .. si nu prea imi place . Asa dar am renuntzat la manele si am zis sa incerc sa fiu a 2 a europa Fm pe net in cea ce priveste muzica . si asa sa infintzat Radio WhatEver . http://www.whatever.ro cu link de ascultare http://radio.whatever.ro iar cnal de irc #radiowhatever . Am zis sa fac asta pt prieteni ..si sa fim ca o familie.. dar se pare ca a placut la mai multa lume si treaba merge .. e o simpla pasiune si imi palce cea ce fac . nu fac concurentza cu nimeni . mai bine 10 ascultatori cinstitzi si cu capul pe umeri ,care stiu sa respecte muzica buna ..de cat 1397488 copii ce se bucura sa isi auda numele pe radio .. pe fundalu-l unei melodii tziganesti .. Am zis ca voi pune in aplicare doar 2 reguli ! 1 ) Fara manele ! 2) multa decentza !

Salutari tuturor !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate