Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cd-player Sony Xplod cdx-gt200

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cezar grig

cezar grig

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.12.2006
Salut! Sunt nou pe forum si nu stiu daca am postat bine aici deci scuzati-mi greseala daca am facut-o va rog.AM vazut la Altex un Cd-player Sony Xplod cdx-gt200 la 330 ron.Are cineva asa ceva si ce parere are de acesta?Merita banii?

#2
Marius-Gabriel

Marius-Gabriel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 18.11.2005

 cezar grig, on Dec 14 2006, 13:17, said:

Salut! Sunt nou pe forum si nu stiu daca am postat bine aici deci scuzati-mi greseala daca am facut-o va rog.AM vazut la Altex un Cd-player Sony Xplod cdx-gt200 la 330 ron.Are cineva asa ceva si ce parere are de acesta?Merita banii?


Vezi ca pe be-loud.ro e 320RON! E super casetofonul, dar daca ai bani mai pune un milion si iti iei gt300 e mai bestial, are 2 iesiri pt. subwoofer! Dar gt200 e cel mai bun din gama sa! gt200 e pe negru, gt200s e pe gri

#3
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,628
  • Înscris: 06.03.2005
Sony sint unele din cele mai prost cotate playere auto.
Modelul cel mai ieftin nu face exceptie , dimpotriva este cel mai slab.
Incerca altceva exista alternative mai bune la Pioneer sau Alpine dar poate esti atras de "numele" sonor al productorului si de pretul ridicol de mic.
Daca nu experienta in domeniu si nici pretentii nu este o greseala sa dai bani pe asa ceva, isi face treba mai bine decit un noname dar e departe de cum ar trebui sa sune ceva serios.
Suna a Sony congestionat, metalic, sec, distorsioneaza cu usurinta si nu exceleaza nici la citirea discurilor , iar cu fiabilitatea este chestie de noroc dar asta e valabil pentru orice produs ieftin.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate