Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 

Amplituner 5.1 marca CAT, model: AVS-2017

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Tzur

Tzur

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,817
  • Înscris: 03.01.2006
CAT-ul asta imi aduc aminte ca l-am ascultat in selgros pe niste boxe sony standfloor (nu mai stiu modelul, oricum, ieftine si proaste) si nu putea sa le duca.

Oricum, asa ca sistem surround cu sateliti / bookshelf-uri face toti banii (adica 50 ron)

JohnyXplod -> l-ai incercat pe casti ? cum se comporta ca amplificator de casti?

#20
johnnyXplod

johnnyXplod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.12.2007
JohnyXplod -> l-ai incercat pe casti ? cum se comporta ca amplificator de casti?
[/quote]

Eu unu am ceva casti cam naspha, e5 stereo noble de la ultra pro, cu microfon, si nu rezista castile dak dau la max
deja incep sa vibreze prea tare, desi is destul de mici!! :)))), dar is foarte multumit de el, merge suuper

#21
a_nadasan

a_nadasan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.02.2007
Salut
Eu am cautat la Selgros in Arad si Timisoara un CAT AVS-2017 ca am vazut in oferta ca ar fi doar 50 Ron fara TVA, dar nu aveau in stoc, cine ma poate ajuta sa-mi iau si eu unul nou cat mai e la pretul asta?
PLS HELP

Edited by a_nadasan, 02 January 2008 - 08:03.


#22
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006

View Posta_nadasan, on Jan 2 2008, 01:02, said:

Salut
Eu am cautat la Selgros in Arad si Timisoara un CAT AVS-2017 ca am vazut in oferta ca ar fi doar 50 Ron fara TVA, dar nu aveau in stoc, cine ma poate ajuta sa-mi iau si eu unul nou cat mai e la pretul asta?
PLS HELP
50 de ron era ori o greseala ori o manarie sa va atraga in magazin si de aia chipurile "nu au in stoc". Tactica veche...

Edited by SuperDuper, 02 January 2008 - 13:21.


#23
a_nadasan

a_nadasan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.02.2007
Nu cred  ca era greseala din moment ce johnnyXplod si mariusee afirma ca au luat la pretul asta.
Help PLS

#24
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
i-am prins. am fost dimineata si cica e greseala de tipar

#25
flo_victor

flo_victor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 05.09.2005
si at care este pretul real ca ma intereseaza si pe mine acest receiver

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate