Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Mica problema

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Teschy

Teschy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.09.2006
Sal all,

Am si eu o problema. Am o pereche de casti Teac HP 2 pe care se aude super cand le bag in jackul in boxele calculatorului (niste antichitati Genius). Dar de cand mi s-au stricat boxele, trebuie sa bag castile direct in jackul de la calc, si se aude foarte incet si cu treble ridicat. Am placa de sunet integrata SiS 7018 Wave. Stie careva care e problema? Nu ma intrebati de volum pt k sunt toate sunt date la maxim.

Tnx.

#2
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 30.09.2003
Pai e clar ca folosesti amplificatorul din Genius care se comporta f.bine cu castile. Placa de sunet are probabil iesire de linie si nu se adapteaza la casti. Deci iti trebuie un alt amplif pt casti.

#3
danutgalati81

danutgalati81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 29.09.2005
iati alte boxe de calculator

si pe aste sa le opresti inainte de a baga/scoate castile

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate