Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

alegerea unui mixer

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Aris4DM

Aris4DM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 16.08.2005
Salutare,
am un calculator cu doua placi de sunet, ca soft folosesc Virtual DJ
ma intereseaza un mixer cu doua 2 intrari auxiliare, una pentru microfon si iesire pentru casti care sa stie ca in momentul cand pe o intrare canta o melodie pe cealalata sa pot sa o ascult in casti dandu-i drumul in momentul cand am potrivito!

unde as putea gasi un mixer, sa fac o comanda online chiar, sau daca are cineva unul de care vrea sa scape? aflandu-se in stare buna

#2
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

 Aris4DM, on Oct 5 2006, 13:44, said:

Salutare,
am un calculator cu doua placi de sunet, ca soft folosesc Virtual DJ
ma intereseaza un mixer cu doua 2 intrari auxiliare, una pentru microfon si iesire pentru casti care sa stie ca in momentul cand pe o intrare canta o melodie pe cealalata sa pot sa o ascult in casti dandu-i drumul in momentul cand am potrivito!

unde as putea gasi un mixer, sa fac o comanda online chiar, sau daca are cineva unul de care vrea sa scape? aflandu-se in stare buna

Ce sa stie??? :confused:

Vezi ca e plin netu' de mixere de vanzare... depinde si cati bani ai. Ti-as putea vinde eu un mixer... Daca ai 1500 ron. :)

Edited by e_X_tas_Y_, 05 October 2006 - 15:28.


#3
Aris4DM

Aris4DM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 16.08.2005
nu ma intereseaza un mixer lautaresc, ci un disco-mixer

am avut mai demult unul care pe fiecare intrare avea cate un buton care odata apasat muzica se auze in casti, ( ex: intrare 1, intrare 2 sau intrare 1, 2 ) intrarile avand volume diferite pe casti si pe iesire, asta permitandu-mi sa potrivesc o melodie dandu-i drumul in boxe dupa-aceea... intelegi ce sa stie sa faca

cat despre 1500 lei RON = 15.000.000 Lei ROL trebuei sa fie un mixer tare bun, ataseaza o imagine

#4
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003
Pentru ce iti trebuie tie e bun si asta


Offtopic : Mixer Lautaresc? :huh:

Edited by djclocky, 06 October 2006 - 07:15.


#5
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

 Aris4DM, on Oct 6 2006, 07:56, said:

nu ma intereseaza un mixer lautaresc, ci un disco-mixer

am avut mai demult unul care pe fiecare intrare avea cate un buton care odata apasat muzica se auze in casti, ( ex: intrare 1, intrare 2 sau intrare 1, 2 ) intrarile avand volume diferite pe casti si pe iesire, asta permitandu-mi sa potrivesc o melodie dandu-i drumul in boxe dupa-aceea... intelegi ce sa stie sa faca

cat despre 1500 lei RON = 15.000.000 Lei ROL trebuei sa fie un mixer tare bun, ataseaza o imagine

Mixer lautaresc? Ce e ala? :w00t: :lol:

Mixerul ala "tare bun" e Pioneer DJM909. Eu n-am facute poze cu el, nu am considerat necesar :) dar gasesti foarte usor pe net. Pana la urma cred ca nu il mai vand si il tin pentru mine... B) Nici nu cred ca ai avea tu nevoie de unul atat de profi...

#6
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003
ex ,hai ca m-ai facut curios.
Ia baga niste poze sa vad in ce stare e 909-le tau si daca imi place iti dau eu 15.000.000 pe el

Edited by djclocky, 06 October 2006 - 10:43.


#7
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

 djclocky, on Oct 6 2006, 11:43, said:

ex ,hai ca m-ai facut curios.
Ia baga niste poze sa vad in ce stare e 909-le tau si daca imi place iti dau eu 15.000.000 pe el

Mixerul nu e al meu, la propriu... doar l-am gazduit o perioada. :) E al unui prieten care lucreaza la Impact21... For the moment e plecat din tara, nu ma pot duce sa ii sparg usa la apartament sa pozez mixerul! :) E in stare buna, l-a primit de moka de la cineva, de asta il da atat de ieftin. Nou, pe net scrie ca e vreo 7-800 lire...
In vreo doua saptamani, dupa ce se intoarce acasa, daca il mai vinde o sa ii fac poze si o sa le postez. Pana atunci, rabdare... :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate