Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Sfat mp3 player la cca. 2 mil

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Am găsit până acum un sandisk foarte frumos, dar nu are slot de SD și un apacer mai urâțel, care nu are FM. :)

Aveți voi idee de ceva care să le aibă pe toate, să fie cât de cât frumos și să nu fie firmă fantomă? :)

Aștept orice fel de sfaturi, mersi.

#2
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Am găsit ăsta  dar e cam scump 4 milioane. Uite și ăsta , tot sandisk, mai mic cred. Acuma... slot de extensie... și fm... să mai coste 2 milioane în plus mi se pare cam mult...

Ăsta e cel mai aproape de ce vreau eu... dar arată foarte urât... Ce materiale... ce finisaje...

Edited by Piorel, 01 October 2006 - 22:54.


#3
Dan2606

Dan2606

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 02.10.2006
Mai bine cumperi ceva de firma decat un podus noname.

#4
claudel_1974

claudel_1974

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 11.05.2006

View PostDan2606, on Oct 2 2006, 21:38, said:

Mai bine cumperi ceva de firma decat un podus noname.

Eu cred ca cel de la M-joy http://www.emag.ro/m...2mb--pMF1_512MB e Ok, are 512 memorie, slot sd si radio integrat, sau mai bine modelul de la Sandisk care e putin mai scump.

Mai e o varianta pe okazii, un MP3 player- modulator FM fara memorie interna.Poate folosi un USB stick sau card SD/MMC. Are iesire pentru casti dar nu stiu cat de fiabil e.

Daca te hotaresti sa ne spui si noi ce ai luat si cum e.

Succes.

#5
danielion

danielion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 14.08.2006
Recomand acel A-DATA My Joy (l-am cumparat pt. cineva si m-am jucat ceva timp cu el). Lucrez in domeniu ai am testat destul de multe MP3 playere. Nu stiu daca mai este ceva pe la noi care sa merite. Din pacate vrei sa aiba acele facilitati si nu ai prea multi bani la dispozitie. Fara FM si card, dar cu o calitate a sunetului net superioara oricarui alt player din gama asta de pret este iRiver T30 ( http://www.emag.ro/m...512mb--pT30-512 ).

#6
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Aştept să văd dacă îmi găseşte o prietenă un Netac p100 în Dubai. Mi se pare super super, şi cum la ei preţurile sunt mai mici... mult mai mici, cine ştie. A-data frate... arată în ultimul hal, sincer nu pot cumpăra aşa ceva. :)

#7
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Salut! :) Revin. După atâtea luni.. :lol: am luat ăsta.
Mai multe detalii aici.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate