Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Care-i mai bun ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
casperel

casperel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 12.07.2006
Salut ! Vreau sa achizitionez un sistem audio dar nu stiu care`i mai bun: SISTEM 5.1 GENIUS SW51 HOME THEATRE , (SUBWOOFER 45W + 5 SATELITI 15W) sau alt SISTEM 5.1 GENIUS SW-HF HOME THEATRE , (SUBWOOFER 75W + 5 SATELITI 15W). Cel de`al doilea pare mai bun.. dar va las pe voi sa`mi spuneti care ar trebui sa`l cumpar  :peacefingers:

#2
robertino1

robertino1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 08.06.2003
Puteai sa pui si tu niste linkuri ca eu nu gasesc cel de-al doilea sistem cu woofer de 75 W ci de 35 W. Oricum vezi ce intrari are fiecare si vezi ce te avantajeaza. Eu il am pe primul, cel cu woofer de 45.

#3
casperel

casperel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 12.07.2006

View Postrobertino1, on Jul 24 2006, 18:42, said:

Puteai sa pui si tu niste linkuri ca eu nu gasesc cel de-al doilea sistem cu woofer de 75 W ci de 35 W. Oricum vezi ce intrari are fiecare si vezi ce te avantajeaza. Eu il am pe primul, cel cu woofer de 45.

Genius 5.1 SW este de 120 W si Genius 5.1 SW-HF 5000 este de 150 W ( intra pe www.ecost.ro si dai cautare la SW-HF 5000 )  :naughty:

Edited by casperel, 24 July 2006 - 20:46.


#4
robertino1

robertino1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 08.06.2003
L-am gasit in alta parte si ti-am raspuns pe threadul acela.

Edited by robertino1, 25 July 2006 - 16:51.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate