Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

just another headphone topic

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dncrash

dncrash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 20.05.2004
As vrea niste casti (preferabil akg ca`mi place brand`ul ^^) cu microfon, bunicele, care sa nu depaseasca 3 milioane daca se poate.
Vreau sa le folosesc in joace, la filme si la muzica (ascult rock).
Alta problema e ca prin .ro cel putin pe net nu prea am gasit mare lucru despre akg :(

#2
moticsak

moticsak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 07.08.2005
Poate te mai razgandesti in privinta brandului, incearca RPC MV890 , poti sa le si probezi in magazin... :) :)
Eu am cumparat deja 28, pt toate statiile din club, sunt ok si chiar accesibile :)

#3
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 30.09.2003
RPC ce sunt? Made in China?
AKG e un brand f.serios din Germania care intra la egal cu Senheiser si altii. Nu stiu daca au si casti cu microfon. In general marcile de top au prostul obicei de a nu mai posta nici caracteristicile tehnice considerand ca oricum sunt din gama high-end si cine le cumpara cunoaste ce si cum. E drept ca au si casti mai ieftine care nu sunt chiar de top dar sigur suna mai bine ca marcile comerciale: Panasonic, JVC, Technics etc.

#4
adi3san

adi3san

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.11.2006
Roaga pe cineva sa-ti aduca de dincolo.. slabe sanse sa gasesti in Ro ... Si inca un sfat, daca vrei sa-ti cumperi ceva bun, iti recomanda doar AKG sau Sennheiser (alte margi bune nu se gasesc nici chiar in europa) .. vezi pe http://www.headphone...ones/full-size/ .
  Daca vrei niste AKG K240M second imi poti trimite un mesaj .. Vreau sa-mi fac upgrade la K601 sau 701. Atentie insa, sunt de monitorizare (au 600ohm, deci se vor auzi incet daca nu ai o sursa buna de semnal pentru casti). Cred ca la 60-65 euro ar fi un pret rezonabil ..

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate