Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Boxe 5.1 hi-fi

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
andrei24

andrei24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 13.01.2006
Poate sa-mi spuna si mie cineva care sisteme 5.1 sunt hi-fi. Pana acuma la toate modele 5.1 la care am vazut discutii zicea lumea ca: "a astea sunt foarte bune "dar" nu se ridica la performantele unor sisteme hi-fi". Eu cred ca despre orice model as intreba exact acelasi raspuns l-as primi. Totusi poate exista un cunoscator adevarat care sa-mi spuna vreun model 5.1 "hi-fi".

#2
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
logitech z5500 cred ca e. si mai sunt cateva modele mai avansate de logitech si creative

#3
andrei24

andrei24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 13.01.2006
Ma gandesc sa-mi iau Logitech z-5500. Mai bune nu stiu daca voi gasi in pretul asta si cu putere de 500w.

#4
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View Postandrei24, on Jun 1 2006, 15:42, said:

Poate sa-mi spuna si mie cineva care sisteme 5.1 sunt hi-fi. Pana acuma la toate modele 5.1 la care am vazut discutii zicea lumea ca: "a astea sunt foarte bune "dar" nu se ridica la performantele unor sisteme hi-fi". Eu cred ca despre orice model as intreba exact acelasi raspuns l-as primi. Totusi poate exista un cunoscator adevarat care sa-mi spuna vreun model 5.1 "hi-fi".

The 5.1/6.1 king insa nu stiu daca te tine buzunarul cam la $ 1300
Da clasa la recomandarile lui sandossu la orice ora  :D

http://www.us-applia...ustimass16.html

[ http://lib.store.yahoo.net/lib/usappliance/612.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Masterboy, 01 June 2006 - 19:00.


#5
pownee13

pownee13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 31.03.2005
o serie pascal de la sony si un receiver cu s-master,
sau sistemul audio de la audi a8 de 5000 euro bang olufsen

#6
e_X_tas_Y_

e_X_tas_Y_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 18.09.2005

View Postandrei24, on Jun 1 2006, 16:42, said:

Poate sa-mi spuna si mie cineva care sisteme 5.1 sunt hi-fi. Pana acuma la toate modele 5.1 la care am vazut discutii zicea lumea ca: "a astea sunt foarte bune "dar" nu se ridica la performantele unor sisteme hi-fi". Eu cred ca despre orice model as intreba exact acelasi raspuns l-as primi. Totusi poate exista un cunoscator adevarat care sa-mi spuna vreun model 5.1 "hi-fi".

Ce buget ai tu pentru un sistem "hi-fi pe bune"? Asa, pur informativ, vreau sa iti spun ca asa ceva costa MULT peste 2000$. Cred ca ce vrei tu e un sistem bun pentru PC, dar in nici un caz nu o sa gasesti asa ceva HI-FI!:)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate