Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Spania

- - - - -
  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#1
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Barcelona, Real Madrid, Valencia...cred ca am spus tot.

Au avut 2 finaliste. Sevilla in Cupa Uefa si Barcelona in Champions League. Una deja e castigata , cealalta urmeaza sa se joace. Oricum aici se discuta doar de campionatul spaniol.

#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Se pare ca fotbalul din Spania domina Europa. Au castigat si Cupa Uefa: Sevilla, si Liga Campionilor: Barcelona. E clar anul lor.

#3
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005
Se vedea clar ca Barcelona este cea mai buna echipa din Europa. Au spus-o multi inaite de a trece de grupe.
De la Sevillia nu ma asteptam sa castige, dar au facut-o in stil mare. Poate ca daca trecea Steaua mai departe, nu ar mai fi fost anul lor.  ^_^

#4
liviumanelistu

liviumanelistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 09.06.2006
este anul lor la nivel de echipe de club....dupa inceputul promitator din grupele campionatului mondial se anunta una dintre candidatele la titlul suprem....dar se pare ca visul nu s-a implinit pentru ei.....aseara au pierdut 1-3 cu Franta in optimile de finala si nu s-au calificat nici macar in sferturi...pacat pentru ei.....era una dintre echipele cu care tineam la acest turneu final alaturi de argentina,anglia si portugalia.....

#5
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
In Spania deja transferurile de marca au inceput:

Real Madrid dupa ce l-a achizitionat pe Ruud Van Nistelrooy, i-a luat mai nou si pe Cannavaro (capitanul italiei si revelatia acestui Campionat Mondial unde a jucat impecabil) si pe Emerson (in sfarsit un jucator care il poate inlocuii pe Makelele cu succes. Dupa ce a plecat acesta Real Madrid e intr-o continua scadere. Au incercat si cu Gravesen, dar n-au reusit,...)

Barcelona i-a luat pe Thuram (fundas central) si pe Zambrotta (fundas dreapta). Doua achizitii bune, mai ales ca daca Barcelona ar fi avut un punct slab, acela ar fi fost apararea.

#6
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Se pare ca si anul asta tot de echipele Spaniole va fi dominat dacane uita la ce s-a intamplat cu marile echipe din "cizma".

#7
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Parerea mea ii ca fotbalu din Spania ii superior celui din Italia si mult mai spectaculos
Barcelona rullz :P

#8
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006
Si eu merg tot pe Barcelona

#9
blackburn

blackburn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 22.06.2006
Adevarat! Spania depaseste Italia clar! Italia m-a scarbit de cand cu scandalul meciurilor trucate. Se dau multe goluri in Spania si se produc uneori surprize pe care le fac echipele mici in campionat, surprize care-ti starnesc si mai mult interesul. EXemplu: Sevilla-Barcelona. WOW! cine se gandea ca o sa se termine 3-0?

#10
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

Vizualizare mesajReKo, pe May 16 2006, 09:43, a scris:

Barcelona, Real Madrid, Valencia...cred ca am spus tot.

Au avut 2 finaliste. Sevilla in Cupa Uefa si Barcelona in Champions League. Una deja e castigata , cealalta urmeaza sa se joace. Oricum aici se discuta doar de campionatul spaniol.
Anu' asta campionatul il ia Valencia :D.Dupa transferurille pe care le-au facaut....dar au mai plecat cativa importanti ...nu stiu de ce au plecat Aimar si F.Aurelio  <_<  dar Villa si Morientes sunt super buni ;) GOOO VALENCIA

#11
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

Vizualizare mesajNvs681, pe Sep 13 2006, 11:14, a scris:

Anu' asta campionatul il ia Valencia :D.Dupa transferurille pe care le-au facaut....dar au mai plecat cativa importanti ...nu stiu de ce au plecat Aimar si F.Aurelio  <_<  dar Villa si Morientes sunt super buni ;) GOOO VALENCIA

Plus Vicente

In rest a venit si pustiul minune SILVA.

#12
DjValy

DjValy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 01.08.2006
Valencia e echipa mea favorita de cand ma stiu . Au sanse mari sa ia campionatul anul asa. Valencia a fost si va ramane mereu o formatie surprinzatoare . A avut 2 finale de Champions League si era slab cotata sa ajunga in faza aceasta .

#13
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006

Vizualizare mesajDjValy, pe Oct 3 2006, 23:03, a scris:

Valencia e echipa mea favorita de cand ma stiu . Au sanse mari sa ia campionatul anul asa. Valencia a fost si va ramane mereu o formatie surprinzatoare . A avut 2 finale de Champions League si era slab cotata sa ajunga in faza aceasta .

Campionatul abia a inceput, s-au jucat abia 5 etape, si in Spania este lung. Apar cartonasele, accidentarile, etc. Mai e drum lung. Nu poti paria de acum pe cine va castiga campionatul. :nonobad:

bafta



#14
cossy

cossy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.10.2006

Vizualizare mesajlaurentcauia, pe Oct 4 2006, 08:44, a scris:

Campionatul abia a inceput, s-au jucat abia 5 etape, si in Spania este lung. Apar cartonasele, accidentarile, etc. Mai e drum lung. Nu poti paria de acum pe cine va castiga campionatul. :nonobad:

bafta


Ai dreptate...

#15
Filip the Wise

Filip the Wise

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 31.10.2005
Cine imi poate sugera si mie un loc in bucuresti - local unde au antena satelit sau ceva pentru a vedea el clasico ?

#16
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

Vizualizare mesajFilip the Wise, pe Oct 18 2006, 22:47, a scris:

Cine imi poate sugera si mie un loc in bucuresti - local unde au antena satelit sau ceva pentru a vedea el clasico ?
Nu mai ai nevoie! Îl vezi la București 1 TV (ca să nu zic „la be unu teve”).

#17
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Postul de televiziune B1 TV va transmite duminică cu începere de la ora 22:00 derby-ul planetei dintre Real Madrid și FC Barcelona. :coolspeak:

#18
Peacekeeper

Peacekeeper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 08.01.2005

Vizualizare mesajkainstah, pe Oct 21 2006, 02:14, a scris:

Postul de televiziune B1 TV va transmite duminică cu începere de la ora 22:00 derby-ul planetei dintre Real Madrid și FC Barcelona. :coolspeak:

Ciudat! In programul de pe site-ul lor, la ora 22.00 incepe chestia aia cu irinel columbeanu. Sper ca totusi e asa cum zici tu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate