Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

BICICLETA MEDICINALA

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mesteru

mesteru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 13.01.2005
Salut !
Am decis sa imi cumpar o bicicleta medicinala din aia statica asa ca la sala de forta ca n-am timp sa trec pe acolo si mai fac ceva miscare acasa . Stie cineva de unde pot sa cumpar una mai buna si mai ieftina asa pina in 5 mil ca n-am  m-ai mult ?
Am gasit ceva pe la Cora da nus cit de bune sunt (mi s-au parut cam firave ), poate e cineva pe aici care are asa ceva si imi da un sfat . Alea de la sala de forta sunt super dar  sub 20 de mil nu gasesti si nu  dau atitia bani  :wacko:  
Multumesc anticipat .

#2
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,912
  • Înscris: 31.03.2003
Ca sa nu mai deschid un topic, poate isi arunca cineva un ochi si pe aici.
Doresc sa achizitionez o astfel de bicicleta. Din cate am dedus, cea mai buna varianta e una magnetica. Evident, pentru cei maxim 1000 de ron pe care vreau sa ii aloc acestei achizitii.
Totodata, o greutate maxima suportata ce depaseste 110-120 de kg ar fi de dorit, nu e cazul meu dar e strict legata de 'viata' bicicletei, as spune. Volanta ar trebui sa fie de 6 km, cazul optim 8kg. Fiind si intr-o contiunua recuperare dupa o problema la genunchi, e musai ca inaltimea sezutului sa poata fi regalata, pentru a lucra atat extensia cat si flexia.
Am vazut cateva biciclete online, nu m-a convins niciuna.
Toata lumea recomanda Kettler, m-as indrepta si eu catre ei, dar nu inteleg de ce se ofera doar 12 luni garantie ???!!
Am mai vazut Diadora, DHS, Lifegear etc.
Ma ajutati cu o recomandare ??
P.S. Putem discuta si despre un SH in stare foarte buna la un pret decent.

Edited by oaspetele, 25 June 2011 - 20:27.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate