Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

CREATIVE Inspire 7.1 T7900

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Mondoo

Mondoo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.03.2006
Doresc sa cumpar CREATIVE Inspire 7.1 T7900 si as avea nevoie de niste pareri ! Le-a testat cineva?

#2
marius_tabac

marius_tabac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 07.10.2005
Tocmai mi-am comandat eu, si trebuie sa imi vina maine, asadar iti voi da un feedback despre ele  in weekend daca nu am raspuns si prea tarziu. si pe mine m-ar interesa o parere despre acest sistem in comparatie cu alte sisteme 7.1 in jur de acelasi pretz adica 5 mil lei ...

#3
marius_tabac

marius_tabac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 07.10.2005
Mi-a venit sistemul audio creative inspire 7.1 T7900 si sunt super multumit de el. Problema a fost pana am gasit un loc pt subwoofer ca intra in rezonantza cu mobila si biroul :( dar s-a rezolvat si acum basul e fin si clean. POt sa zic ca se merita toti banii pe asa sistem,  Bass este la greu , inalte sunt avand pe front si pe center tweetere plus ca la maxim daca dai sunetul nu e distorsionat, subwooferul raspunde bine sa nu mai zicem ca traful este de 6000mA deci nu vor fi probleme sa nu duca putere mare. Deci sunt super multumit de T7900 mai ales si pretul de 5 mil.
   Enjoy the surround sound.

#4
bicorpus

bicorpus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 16.02.2008
si eu l am comandat acum....sper sa nu ma lase cu buza umflata...acum am un altec lansing 4.1 de 100W...cu subwoofer de 50 W...din pacate a fost ars subul si a trebuit inlocuit...asta after market nu are aceiasi fidelitate....

sper ca astea de la creztive sa nu ma lase sec la bas si sa se auda bine...

si am citit pe o cutie ca e mere mai bine cu audigy 2 zs...:D exact ce am eu pe computer...sper sa faca o echipa buna

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate