Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Retragere dosar respins

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
eduard94

eduard94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 10.09.2010
Salutare. Vara acestui an am incercat la o facultate. Din nefericire, nu am reusit. Dosarul meu, in care include diploma de BAC, a ramas la facultate. Dupa afisarea rezultatelor, fiind respins, nu am mai fost sa retrag dosarul deoarece vreau sa incerc si anul viitor si am intrebat si pe pagina lor oficiala de facebook daca pot sa il retrag cand o sa am drum prin Bucuresti (nu sunt din Bucuresti). Ei au zis ca este ok, pot sa il retrag oricand doresc si ca nu e problema daca il las acolo. Sursa insecuritatii mele este ca am vorbit cu ei pe Facebook, nu la telefon .Sunt putin cam nesigur, este ok ce fac? este vre-o taxa de depozit (a dosarului)? Pe scurt, tot ce vreau sa stiu este daca este daca e in regula ce fac si sa nu ma trezesc cu vre-o taxa de platit sau complicatie. Multumesc!

Edited by eduard94, 11 December 2016 - 01:14.


#2
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007
Ce facultate este asta, la care discuti pe facebook ? Nu au telefon la secretariat !!!

#3
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008
mi se pare evident ca intrebi lucruri stupide cand scrii despre "vre-un"dosar

#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Nu exista nicio taxa, dar ar fi bine sa-l retragi pentru siguranta ta si sa-l depui din nou la anul, ca tot vii la inscriere.

#5
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Vezi sa nu îți piardă aia dosaru

#6
Autumn_Dream

Autumn_Dream

    Vis de Toamna

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 09.11.2010

 eduard94, on 11 decembrie 2016 - 01:11, said:

Salutare. Vara acestui an am incercat la o facultate. Din nefericire, nu am reusit. Dosarul meu, in care include diploma de BAC, a ramas la facultate. Dupa afisarea rezultatelor, fiind respins, nu am mai fost sa retrag dosarul deoarece vreau sa incerc si anul viitor si am intrebat si pe pagina lor oficiala de facebook daca pot sa il retrag cand o sa am drum prin Bucuresti (nu sunt din Bucuresti). Ei au zis ca este ok, pot sa il retrag oricand doresc si ca nu e problema daca il las acolo. Sursa insecuritatii mele este ca am vorbit cu ei pe Facebook, nu la telefon .Sunt putin cam nesigur, este ok ce fac? este vre-o taxa de depozit (a dosarului)? Pe scurt, tot ce vreau sa stiu este daca este daca e in regula ce fac si sa nu ma trezesc cu vre-o taxa de platit sau complicatie. Multumesc!

Nu plătești nimic. Dosarul îl vei găsi la arhivă. Acolo merg toate dosarele de admitere care au fost respinse.

Edited by Autumn_Dream, 11 December 2016 - 08:42.


#7
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Sfatul meu e sa mergi sa-l ridici. Vei avea nevoie de el la anul. Sa nu-ti inchipui ca sta cineva sa ti-l caute in arhiva si tu doar sa mai vii sa adaugi doua hartii. Vei avea nevoie de dosar complet la inscriere, deci trebuie intai ridicat, apoi depus din nou. Sper ca nu te crezi la Oxford...

Edited by rosix, 11 December 2016 - 09:10.


#8
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,602
  • Înscris: 30.07.2003

 eduard94, on 11 decembrie 2016 - 01:11, said:

Sunt putin cam nesigur, este ok ce fac?
Nu. Inca n-ai invatat ca daca tu nu ai grija de ceva atunci nimeni altcineva nu o va face in locul tau? Iar asta se aplica peste tot in viata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate