Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Pareri saltele Ortoflex

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
coriele

coriele

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2016
Buna, as dori sa imi cumpar o saltea de la Ortoflex, insa nu gasesc nicio parere despre ei. Si-a cumparat cineva de la ei?
Salteaua aleasa de mine ar fi: https://www.saltele-...evera513cm.html

Multumesc.

#2
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Salteaua se alege cel mai bine mergand in showroom si asezandu-te pe ea.  Ignora orice povesti. Sa fie cat mai ferma posibil la asezare pe ea, sa nu te afunzi.

#3
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Salteaua memory nu e prea ok. Eu recomand firma Domusflex, dar o saltea buna la ei costa undeva la 1700 de lei (200x160).

#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Eu iti recomand Viscotex Superortopedica Lux, de la Dedeman, cam la aceasi bani ca Ortoflex

Edited by rosix, 11 December 2016 - 01:12.


#5
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
In ordienea asta: latex, memory foam si restul.

#6
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013
Miroase a spam...

#7
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014

 coriele, on 11 decembrie 2016 - 00:38, said:

Buna, as dori sa imi cumpar o saltea de la Ortoflex
Buna , si eu dar vad ca nu aveti afisate dimensiuni de 70/190 - asta inseamna firma micuta ce merge doar pe ce se vinde rapid , firmele mari pleaca de la 70/190 .
Daca doresti "la comanda" platesti ultima dimensiune disponibila plus nu se aplica nici o reducere daca la produsul de la ultima dimensiune exista aceasta reducere .
La inceput toate sunt o apa si un pamant , in magazin daca te trantesti pe ele poti da verdict : e moale, e tare ... atat si nimic mai mult .Dupa 2-3 ani vezi calitatea ! nici in 100 zile nu observi mare lucru . Pana acum doar Caressa din dedeman a rezistat excelent si dupa 4 ani de utilizare .
Dar cum imi sunteti in drum o sa fac o vizita la magazin . Fac si ei reclama cum pot avand in vedere ca magazinul e foarte retras si nici in trafic pietonal nu e, mai mult masini trec prin acea zona .

Edited by xilo, 11 December 2016 - 11:14.


#8
coriele

coriele

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2016

 rosix, on 11 decembrie 2016 - 00:52, said:

Salteaua se alege cel mai bine mergand in showroom si asezandu-te pe ea.  Ignora orice povesti. Sa fie cat mai ferma posibil la asezare pe ea, sa nu te afunzi.
Nu depinde de startul de foam cat de ferma e? Nu as vrea o saltea foarte tare, ci medie. Lucruri bune am auzit de Timflex si de Dormeo dar mi se par foarte scumpe. Isi merita banii long-term?

#9
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
ia-ti ceva cu argint.Posted Image  e o dilema cu astea ortopedice, iti pot rupe umarul dar iti indreapta spatele.

#10
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
https://www.elvila.r...elaxa-cu-arcuri

#11
ink1

ink1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.01.2018

 rosix, on 11 decembrie 2016 - 01:12, said:

Eu iti recomand Viscotex Superortopedica Lux, de la Dedeman, cam la aceasi bani ca Ortoflex
Te-ai simtit bine din prima zi sau a
trecut ceva timp pana sa te acomodezi?





Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate