Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Telekom web&mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Valentaynes

Valentaynes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 10.09.2009
Salut! Ajutati-ma va rog cu rezolvarea unei probleme.Ma tot chinui si nu reusesc sa fac nimic.Nu imi functioneaza pe niciun browser,telekom tv.Am instalat pluginul necesar pt a functiona,si degeaba.Cand dau play pe un post,se incarca 1 secunda si ramane imaginea neagra.Am verificat daca daca este activat pluginul,si totul este ok.Folosesc un laptop cu sistem de operare windows 10.Conexiunea la internet este ok.Care ar fi problema?

    Multumesc anticipat

#2
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,998
  • Înscris: 20.06.2009
Dacă îmi aduc bine aminte, specificau ei pe undeva că aplicația funcționează doar pe Internet Explorer și pe Firefox. Dacă ești pe unul din cele două browser-e, reușești să te loghezi în aplicație și totuși nu merge, ia legătura cu tehnicu' de la Telekom (la 1234) și cere-le să-ți reseteze contul.

Edited by crislacor, 08 December 2016 - 17:02.


#3
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,965
  • Înscris: 01.12.2001

 Valentaynes, on 08 decembrie 2016 - 16:47, said:

Nu imi functioneaza pe niciun browser,telekom tv.
Ce browsere ai incercat?

#4
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
Esti in Romania? Ai activat in contul de Telekom userul pt webmobile?

#5
Valentaynes

Valentaynes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 10.09.2009
Pe internet explorer si pe mozilla imi ramane imaginea neagra,iar pe chrome si opera imi spune ca trebuie sa instalez pluginul,cu toate ca acesta e instalat.Da,sunt in Romania.Am intrat in program files x86,si am deschis de acolo explorer-ul,ca inainte asa imi functiona,dar acum nu mai vrea nici asa.

#6
iuliean50

iuliean50

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,224
  • Înscris: 04.12.2011
Incearca cu antivirusul dezactivat pentru scurt timp si vezi daca merge

#7
Valentaynes

Valentaynes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 10.09.2009
Am incercat si asta,si degeaba...

#8
sovid

sovid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 04.11.2015
TELEKOM MAI SPUNE ASA.....""Conținutul Telekom TV Web & Mobile achiziționat poate fi accesat de pe un număr de maxim 5 dispozitive printre care PC, laptop, smartphone și tabletă. Acelaşi conţinut video va putea rula simultan pe 3 dispozitive. Administrarea dispozitivelor se poate face de către Client din contul lui de pe www.telekomtv.ro, în perioada imediat următoare.""

#9
Valentaynes

Valentaynes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 10.09.2009
Multumesc mult de tot!Asa era,aveam toate cele 5 sloturi ocupate.O zi buna sa aveti!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate