Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Apel

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
LaviniaMM

LaviniaMM

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.10.2016
Buna ziua! Am si eu o nedumerire. De curand o cunostiinta de a mea a avut parte de o urmarire penala si in consecinta si de o judecata. In data de 6 septembrie s-a primit sentinta de eliberare din penitenciar. De atunci, a primit doua instiintari pentru a ridica doua plicuri de la Tribunalul Hunedoara, unul dintre ele a fost chiar dupa cateva zile dupa pronuntarea sentintei, in care se afla minuta penala, iar ce de-al doilea plic nu a reusit sa-l ridice, deoarece locul de munca nu i-a permis deplasarea pana la Tribunal. Acum, nedumerirea mea este urmatoarea: in data de 20 octombrie 2016 a fost inregistrat la Curtea de Apel apelul pentru sentita pronuntata in acest dosar (tin sa mentionez ca in acest dosar au fost implicate mai multe persoane), iar pe portal.just.ro in dosar nu aparea apelul facut de partea vatamata , doar apelul facut de ceilalti inculpati. Tot pe portal.just.ro in doarul inregisrat apare si numele cunostiintei mele dar doar cu titlul de "inculpat" nu de "inculpat intimat" , deci sa intelg prin acest lucru ca si cunostiintei mele i s-a facut apel la sentinta? Ca o penultima precizare, astazi a primit o instiintare prin care i se aduce la cunostiinta faptul ca trebuie sa ridice un plic de data aceasta de la Curtea de Apel si totodata tin sa precizez ca nu a primit vreo instiintare prin care sa i se aduca la cunostiinta faptul ca trebuie sa fie prezent la data stabilita pentru apel(care este programat pentru 22.11.2016)                                              Va multumesc anticipat!

#2
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,980
  • Înscris: 24.02.2006
tot ce trebuie sa intelegi e ca te asteapta (pe tine sau pe "prieten") un plic la posta. restul de raspunsuri sunt in acel plic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate