Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Parere NETOPIA mobilPay

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
heAdgN

heAdgN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 22.10.2016
Ce parere aveti de NETOPIA mobilPay?
Sunt seriosi si de incredere?

#2
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
eu plateam inainte facturi la pachetele de gazduire web prin aceasta firma si era ok.

#3
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,890
  • Înscris: 07.08.2008
E un procesator de plati online si prin sms cu vechime in Romania... De ce sa nu fie seriosi? Daca esti comerciant si vrei sa implementezi pe site un serviciu de plata, ii poti lua in considerare, doar sa citesti bine contractul.
Alti procesatori:
  • PayU
  • LibraPay


#4
heAdgN

heAdgN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 22.10.2016
PayU Au prin Sms si Paypal/Card Bancar?

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Printre putinii care se dau peste cap sa implementeze chestii noi, si nu le pica sistemul cand iti e lumea mai draga.
Eu am si pe telefon aplicatia, si platesc cu ea la Selgros si Carrefour.

#6
adema1980

adema1980

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.12.2014
Cei mai de cosmar din Romania ! Nu trimit rapoartele cu tranzactii, nu trimit borderourile de plati. Incasezi niste bani in banca, dar nu stii cu ce facturi s-au compensat. Interfata nu permite salvarea de rapoarte !! Deci trebuie sa scrii de mana mii de tranzactii ca sa poti verifica daca ai incasat toti clientii. Nu poti controla daca-ti vireaza toti banii. Dupa 3 saptamani de insistente telefonice care frizau absurdul am reusit sa obtin niste jeguri de rapoarte in excel  scrise cu picioarele pentru care mi-au trebuit 2 zile sa le descifrez. As recomanda un alt serviciu, muuuult mai civilizat, care trimite toate rapoartele atasate la factura, dar nu vreau sa fac reclama, nu sunt de la concurenta. Sunt doar o victima fara voie a acestor impostori, ca nu-i pot numi altfel stiind cum sunt alte servicii.

#7
adema1980

adema1980

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 01.12.2014
Pacat ca nu va pot atasa imagini, editorul nu functioneaza.

Edited by adema1980, 20 July 2018 - 14:41.


#8
marijuan

marijuan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 28.07.2006
Ma intereseaza mult daca serviciile Netopia au ramas la fel de proaste si in 2023, daca are cineva o experienta directa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate