Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Eliberarea zonei Calais

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#1
suciu2016

suciu2016

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 22.10.2016
Pe diverse surse msm se arata ca este iminenta efectuarea unei curatenii la Calais.
Credeti ca aceasta problema, odata rezolvata, va usura turismul si transportul de marfuri dintre Franta si Anglia?

http://www.telegraph...-refugees-when/

Edited by suciu2016, 22 October 2016 - 19:22.


#2
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008
Nu pot sa-i atinga cu nicio floare.Curvele sioniste din guvernele tariilor UE actioneaza intocmai la ordinele gastii criminale care demuuult are puterea in state.Rothschild,Rockeffeler,Kissinger,Soros....si gastiile lor AIPAC,,,B-NAI---B-IHRT,,,CFR.Sare soros cu gastiile lui huonegeuriile  cu drepturiile omului.UE un de decat o curva penala a acestora cu exceptia Ungariei,Cehiei.Europenii intr.-un viitor trebuie sa-si ia valiza sa emigreze Musulmanii pun stapanire pe Europa cu ajutorul unor lideri dementi ca Merkel,restul tariilor care au deschis cracii sa intre in Europa.Franta,Germania,Suedia.....Crearea unui conflicto etnic religios  intre musulmani si iubirea struliilor crestinismul e unul din scopuriile criminalei gasti sioniste.Deja au prin curaj muslimii .Cer drepturi se instaleaza in strada si dau cu bostanul de astfalt .....Solutia pfffff taierea ajutoarelor primul lucru sa nu se impuiasca .Altele ar fi dar ar grea conflicto.Acolo in Calais bagata armata in dube si expulzati scurt.

#3
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
Da si normal.

Trage un ochi aici

#4
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,912
  • Înscris: 25.06.2007
Thread pe care l-am mutat de pe Emigrare, in mod cert e mai potrivit in Poiana.

#5
jack-cuceritorul

jack-cuceritorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 21.08.2016
cum le zice acolo, Jungle mancati-as

multicurturalitii astia au pus stapanire si pe sectoare de drum?

#6
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003

View Postsuciu2016, on 22 octombrie 2016 - 19:20, said:

Pe diverse surse msm se arata ca este iminenta efectuarea unei curatenii la Calais.
Credeti ca aceasta problema, odata rezolvata, va usura turismul si transportul de marfuri dintre Franta si Anglia?
Nu cred in zvonuri draca clona/reincarcare, de peste un an se "doreste"; eliberarea... care nu se intampla. Poate doar daca vor construi un centru mare in alta zona.

Edited by andreic, 22 October 2016 - 22:25.


#7
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Evacuarea efectiva,inceputa ieri dimineata decurge normal si fara incidente. Cei 8000 refugiati/imigranti vor fi redistribuiti in 24 centre pe tot teritoriul francez.

#8
BogzaG

BogzaG

    nu pot trăi fără multiculti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 03.07.2016
Si rămân in centrele alea, sau din centre ii trimite de unde au venit?

#9
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003
Raman acolo, unde sa-i trimita,la razboi?

#10
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
operatia LIVE :

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/aTk8_fMpCls?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Chitare....geamantane , pachete si destul de multa ordine...

Edited by vio69a, 25 October 2016 - 11:02.


#11
BogzaG

BogzaG

    nu pot trăi fără multiculti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 03.07.2016
Păi de unde au venit, n-ar fi bine? Eritreea, paki, iran, tari din africa centrala, etc. Acolo nu is razboaie, numai in Irak si Siria stiu de ceva război.

Edited by BogzaG, 25 October 2016 - 11:11.


#12
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostBursul, on 25 octombrie 2016 - 10:31, said:

Raman acolo, unde sa-i trimita,la razboi?

Raman in Europa.Si vor mai veni. Ultimele lupte si bombardamente au generat alte valuri
Europa este paralizata de neputinta si de remuscari pentru trecutul ei si prezentul in care a sprijinit America sa faca dezastru in OM.
Nici un conducator european nu va avea oute sa trimita refugiati sau imigranti inapoi, afara de cazurile cand au comis infractiuni si au fost condamnati.

Edited by vio69a, 25 October 2016 - 11:25.


#13
carens

carens

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,162
  • Înscris: 12.03.2016

View Postvio69a, on 25 octombrie 2016 - 11:21, said:

Raman in Europa.Si vor mai veni. Ultimele lupte si bombardamente au generat alte valuri
Europa este paralizata de neputinta si de remuscari pentru trecutul ei si prezentul in care a sprijinit America sa faca dezastru in OM.
Nici un conducator european nu va avea oute sa trimita refugiati sau imigranti inapoi, afara de cazurile cand au comis infractiuni si au fost condamnati.
Pai si in centrele acelea ce fac in continuare ? Nu trebuiesc asimilati, sa intre in "campul muncii" ? E ok, am inteles ca nu e bine sa fie multi la Calais, dar unde vor merge, are cineva idee ce vor face ? Eu nu am vazut decat masculi in filmul de mai sus, poate exista un coleg care a vazut muieri ?

#14
BogzaG

BogzaG

    nu pot trăi fără multiculti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 03.07.2016
da, ăla cu coc şi păr negru, ce purta glugă şi arunca lemne spre tir.
aşa mi s-a părut, că ar fi de fapt femeie deghizată.

#15
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View Postcarens, on 25 octombrie 2016 - 11:37, said:

Eu nu am vazut decat masculi in filmul de mai sus, poate exista un coleg care a vazut muieri ?


Ti-am explicat cand am mai vorbit asta si ti-am pozat
Portul Pireu, Piata Victoria din Athena cand se urcau la autobuze sau coada la ajutoare alimentare si imbracaminte...
Este o coada pentru barbati,o coada pentru femei.
Pentru ca femeile stau mai linistite reporterii care trebuie sa-ti dea materialul care il astepti, focalizeaza pe coada barbatilor

Edited by vio69a, 25 October 2016 - 20:36.


#16
carens

carens

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,162
  • Înscris: 12.03.2016

View Postvio69a, on 25 octombrie 2016 - 20:35, said:

Ti-am explicat cand am mai vorbit asta si ti-am pozat
Portul Pireu, Piata Victoria din Athena cand se urcau la autobuze sau coada la ajutoare alimentare si imbracaminte...
Este o coada pentru barbati,o coada pentru femei.
Pentru ca femeile stau mai linistite reporterii care trebuie sa-ti dea materialul care il astepti, focalizeaza pe coada barbatilor
Asteptam si un film cu coada femeilor de la Calais atunci. Eu nu am vazut in nici-o filmare de acolo femei, nici cand devalizau tiruri... Dar ele de ce sunt asa linistite, care este motivul ?

#17
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,017
  • Înscris: 23.09.2005

View Postvio69a, on 25 octombrie 2016 - 11:21, said:

Nici un conducator european nu va avea oute sa trimita refugiati sau imigranti inapoi

Strãbunii europeni se rãsucesc in morminte...


[ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/49/ed/1f/49ed1ffc41bbe7fdf6d5fd488c0563ae.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 25 October 2016 - 21:13.


#18
carens

carens

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,162
  • Înscris: 12.03.2016
Femeile arabe sunt mult mai linistite.
www.youtube.com/watch?v=vHNEeTVHBpo&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DvHNEeTVHBpo&has_verified=1

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate