Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Seria ThinkPad E

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
lepetir

lepetir

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 708
  • Înscris: 12.07.2007
Trebuie sa ma orientez sa cumpar un laptop care va fi folosit in principal pentru office, navigare, filme, jocuri (desi viitorul proprietar a depasit de mult varsta)...mai putin aplicatii gen CAD. Avand experieta cu seria T de care ma declar pe deplin multumit, m-am oprit la seria E 560, din motive financiare,  intr-o arhitectura cu I5 sau I6U, un ssd, si un ATI R7. Doresc sa-i intreb pe cei care au sau stiu: cum este imaginea/display-ul? Prin prezentari se afirma ca este un FHD in tehnologie IPS, pe rewiew-uri comparat cu alte nu sta stralucit la gamut si contrast... Ce ma sfatuiti, sau ce pareri aveti ?

#2
nonameshadow

nonameshadow

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 06.05.2008
Eu am un E540 de vreo 3 ani cred, de care sunt foarte multumit.
Acesta este modelul

Nu am avut probleme cu el, displayul e FHD, e foarte ok. Nu l-am testat cu jocuri. Doar Visual Basic, CAD, office, navigare, filme si cam atat...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate