Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

De ce lumea inca mai joaca CS 1.6?

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
soulshark01

soulshark01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 25.03.2016
Suntem in 2016, CS 1.6 e un joc lansat in 2000, sunt n shootere mai bune ca el(COD, BattleField, TF2) si nu iti trebuie racheta sa le joci, exista CS : GO, mult mai complex ca si CS 1.6, arata mult mai bine, si totusi exista oameni care in 2016 nu au mai auzit alt shooter in afara de Counter Strike 1.6 si il joaca ca si cum ar fii cel mai tare joc existent. Tipic romanilor.
Voi ce parere aveti?

#2
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014

View Postsoulshark01, on 21 octombrie 2016 - 07:52, said:

. Tipic romanilor.
Voi ce parere aveti?

Esti sigur ca e "tipic romanilor" ?

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Si eu ma mir cum mai joaca unii table. Oare de ce? A fost lansat .... chiar, cand a fost lansat jocul de table?

#4
Incontestabilul

Incontestabilul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 02.05.2013
La fel ca si cu masinile de epoca. Cele din ziua de azi sunt mai bune/sigure/rapide etc, dar exista si oameni care apreciaza acest tip de masini.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View Postsoulshark01, on 21 octombrie 2016 - 07:52, said:

Suntem in 2016, CS 1.6 e un joc lansat in 2000, sunt n shootere mai bune ca el(COD, BattleField, TF2) si nu iti trebuie racheta sa le joci, exista CS : GO, mult mai complex ca si CS 1.6, arata mult mai bine, si totusi exista oameni care in 2016 nu au mai auzit alt shooter in afara de Counter Strike 1.6 si il joaca ca si cum ar fii cel mai tare joc existent. Tipic romanilor.
Voi ce parere aveti?
Pentru ca e CS, e 1.6 si unii vor sa vada minim 150 fps afisati de catre MSI Afterburner sau clientul Steam.

#6
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postsoulshark01, on 21 octombrie 2016 - 07:52, said:

Voi ce parere aveti?
Ca te plictisesti.

#7
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,995
  • Înscris: 01.08.2005
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar CS mi se pare cel mai tampit joc de shootere.

#8
niggaru

niggaru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 05.05.2005
de ce e cel mai tampit? ca nu are respawn? pfff

#9
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
Fiecare cu placerea lui. Unii joaca mario. Poti sa te c*ci in gusturile omului? Daca asta le place, asta joaca. Cine esti tu sa-i critici?

#10
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014
Ia fii atent aici, eu am auzit de alte shootere, chiar in momentul de fata am instalat TF2, CS GO, Brink, Payday, COD 4 si The Evil Within daca se poate pune ca shooter, si am si minunatul CS 1.6. Si il joc. Bine, il joc doar cu botii sau cu prietenii care nu au CS GO, dar il joc. Destul de des.Nu stiu de ce il joc eu, poate imi aminteste de trecut. Cum altii asculta albume hip-hop din '93 , cum altii joaca Diablo 2, DotA 1 si Quake, de ce sa nu joace lumea CS 1.6? Ca-l joaca tot romanu', si atunci e de rahat? Ca ai vazut probabil un cocalar cu  Q7, si IQ 7 care asculta manele, mananca seminte si mici in acelasi timp si cu mainile pline de mancare "da hedsatu la dujman"?
Si pentru cei ce zic ca e un joc tampit, ok,frate, dar cam asa sunt majoritatea shooter-elor. Doua echipe, bam, bam in cap la inamic si castigi runda. Ca s-au adaugat ultima data shootere cu skill-uri si skin-uri si rank-uri e alta treaba.
CS 1.6 pot sa zic ca e cel mai "classic shooter" ca si mecanici si scop. Poate de aia il joaca lumea. Ca e simplu.

Edited by CaptainMe, 21 October 2016 - 08:33.


#11
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Eu nici nu stiu care-i diferenta dintre CS Go  si 1.6. Am jucat si eu o perioada scurta, dar e imposibil cu copiii cu muci la nas care vor cu tot dinadinsul sa castige prin orice mijloace.

#12
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014

View PostBursul, on 21 octombrie 2016 - 08:39, said:

Eu nici nu stiu care-i diferenta dintre CS Go  si 1.6. Am jucat si eu o perioada scurta, dar e imposibil cu copiii cu muci la nas care vor cu tot dinadinsul sa castige prin orice mijloace.
De aia joc eu cu botii(aka offline, versus PC). Diferenta dintre ele e ca GO e din 2012, cu o grafica mult mai buna, si logic ca e incomparabila cu grafica din 2001, sunt 11 ani...

#13
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
exista alternativa cs source ....peste cs 1,6......nu inteleg de ce lumea nu trece la el
kizii din ziua de azi poate nu se mai pricep la crackuri ....... ca cs 1,6 il gaseai piratat peste tot .....poate e si asta o explicatie.....
eu am cs source nepiratat si merge foarte bine.....fps bun...numa ca mi-o iau peste tot unde joc.....Posted Image

#14
linuxnoob0008

linuxnoob0008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 16.04.2016
Eu il jucam cand aveam 12 ani, l-am jucat si cu skins sau schimbam muzica, aveam si clan la un moment dat. S-au dus vremurile alea. Acuma mi se pare tare simplist jocu. CS:GO e acelasi cs numai cu grafica schimbata.

View Postvyctoras1985, on 21 octombrie 2016 - 09:17, said:

cs source nepiratat
mai fain e garrys mod

Edited by linuxnoob0008, 21 October 2016 - 09:21.


#15
dragomirmarius85

dragomirmarius85

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 190
  • Înscris: 27.09.2016

View Postsoulshark01, on 21 octombrie 2016 - 07:52, said:

Suntem in 2016, CS 1.6 e un joc lansat in 2000, sunt n shootere mai bune ca el(COD, BattleField, TF2) si nu iti trebuie racheta sa le joci, exista CS : GO, mult mai complex ca si CS 1.6, arata mult mai bine, si totusi exista oameni care in 2016 nu au mai auzit alt shooter in afara de Counter Strike 1.6 si il joaca ca si cum ar fii cel mai tare joc existent. Tipic romanilor.
Voi ce parere aveti?
  Ce parere sa am... de cadre scurte ascunse in joc care creeaza dependenta in creier ai auzit? Posted Image

#16
MadB91

MadB91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 06.12.2011
Sunt multi ce nu au sisteme performante. Unde joci COD2 cu 20fps, o sa joci CS 1.6 perfect, cu 60-100 fps. Ceea ce conteaza pentru un shooter.
Am jucat acum un an SAMP. M-a uimit cati jucatori aveau niste sisteme din anii 2000.
512mb ram, placa video de 64-128mb... Iti dadeai seama si dupa pozele pe care le puneau in reclamatii. Tineau rezolutia la 800x600...

Nu toata lumea are bani de PC-uri performante.

#17
AlexRe

AlexRe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 03.02.2008
De placere il joaca.

#18
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016
Nu e vorba de pc racheta sau o lesinatura, eu am crescut cu jocul ala si da, inca il joc cand imi vine cheful, 1/2 ori pe saptamana.. Si da am si racheta si tot ma joc , I7 , GTX 1060

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate