Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Ce parere aveti despre produsele de la gsmnet?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
BunnyTrap

BunnyTrap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 14.06.2014
Ce parere aveti despre produsele de la gsmnet ? sunt destul de ieftine..vreau sa cumpar doua displayuri cu totu pentru un OnePlus one Si un iPhone 5s ,
Ceva pareri ? recenzii?

#2
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
N-am luat display-uri de la ei, mai mult accesorii si au fost ok. Cei pe care i-am auzit ca au luat display-uri, unii au fost multumiti, altii nu. Depinde cum ai noroc.

#3
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,050
  • Înscris: 02.09.2005
majoritatea sun chestii chinezesti, luate din surse gen aliexpress, la pret cat de cat corect pentru romania... strict despre display-uri, atata timp cat nu sunt OEM, te poti astepta la orice...

#4
buzucan

buzucan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 23.03.2006
Se promoveaza bine pe bloguri, din ce vad aici. Eu n-am comandat de la ei...

#5
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014

 BunnyTrap, on 19 octombrie 2016 - 23:39, said:

Ce parere aveti despre produsele de la gsmnet ? sunt destul de ieftine..vreau sa cumpar doua displayuri cu totu pentru un OnePlus one Si un iPhone 5s ,
Ceva pareri ? recenzii?

am luat de la ei căști, un alimentator și un capac pentru Samsung. Toate par originale la un preț decent.

#6
disturbed

disturbed

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 12.01.2007
Am mai multe comenzi la ei in ultimii ani. Inclusiv vreo 5 displayuri. Pt un iphone 4s nu am luat original, iar diferentele fata de original la culori si luminozitate erau minore. In concluzie ma declar multumit.
De fiecare data am comandat si porcarii f ieftine (incarcatoare, adaptoare, alte nimicuri). Cat dai, atata face. Nu au tinut prea  mult niciuna. Preturile mi se par decente, chiar daca produsele le gasesti mai ieftin la chinezi, tinand cont de timpul de livrare, eu cred ca e convenabil.

#7
Suno

Suno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 10.04.2011
Am cumparat de la ei diverse, inclusiv display-uri. Toate au fost OK.
Mi-au dovedit seriozitate de nota 10, cand dintr-o greseala de-a mea (am dat cod eronat la produs) am primit o banda flexibila conectoare care nu s-a potrivit bineinteles, cand am vrut sa o montez.
Am telefonat sa le comunic problema, au spus ca se rezolva daca nu am stricat banda si sa le trimit codul corect si o poza cu cea veche.
A doua zi dimineata, mi-au comunicat ca deja mi-au trimis modelul corect si sa predau curierului pe cea care nu corespundea la cod (in ambalajul original).
In urmatorea zi am intrat in posesia produsului fara costuri suplimentare.

#8
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,203
  • Înscris: 03.08.2010
Salut! Stie cineva daca ora cu livrare gratuita (12-13) e in fiecare vineri?

#9
billze

billze

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 01.07.2020
Am luat un incarcator de iPhone si pare totul ok, acum la display-uri nu stiu ce sa zic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate