Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Intermot 2016 si EICMA 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
XL700VA

XL700VA

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 29.04.2014
Nu stiu daca am postat unde trebuie, poate mergea la sectiunea "calatorii" , dar tinand cont de faptul ca se refera la doua expozitii moto, am postat aici. Deci:
Anul acesta sunt doua mari expozitii moto: Intermot la Koln si Eicma la Milano. Deoarece imi place foarte mult sa merg la expozitii moto (am mai fost in anii trecuti la aceste expozitii) voi merge si anul acesta. Cu ceva "sacrificii financiare" deja am cumparat bilete de avion si cazare pentru Koln in perioada 6-9 octombrie, si bilete de avion si cazare pentru Milano perioada 10-13 noiembrie.
Vreau sa stiu daca mai merge cineva in perioada asta. Am vazut Intermot 2014 si Eicma 2014, 2015. Va spun ca merita. Intermot este fantastic. Eicma este un pic sub Intermot  dar nu cu mult si merita vazuta 100%. Practic sunt cele mai mari expozitii moto din Europa. Cine mai e amator de expozitii moto?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate