Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Probleme cu dvd-rw!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Andrei Dark

Andrei Dark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2006
Am o problema cu dvd-rw ... este combo si nu imi mai citeste cd-urile de nici un fel!
Teac DV-516G Firmware 1.0  Dvd-rw are 1 an jumate si nu stiu ce i sa intamplat plz need help
Vreau sa stiu daca trebuie dus la un service sau e ceva software .. eu m-am gandit ca o fi de la firmware ca sa intamplat
de cand am luat niste virusi si sa dus si hard-ul

#2
XSS

XSS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 03.03.2006
Merita sa incerci macar sa-l cureti... Daca te risti sa-l desfaci pe tot e ok si poti sa faci mai bine operatia... Daca nu stii cu ce... cd-ul ala mai cu mustati

#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,569
  • Înscris: 15.06.2004
Daca l-ai luat Retail, e inca in garantie (2 ani)- il duci la service.

Daca nu, poti incerca sa-l cureti, dar in final tot o sa iei altul. banuiesc ca DVD-urile le citeste, altfel nu specifcai doar CD-urile. Parerea mea e ca a murit laserul ptr CD.

Later Edit: La Teac nu merg CD-urile de curatare. Distrug lentila. Doar curatatrea manuala e recomandata.

Edited by eiffel, 03 March 2006 - 10:59.


#4
Wotan

Wotan

    Io n-am cerut sa ma nasc argyelean. Amu, am avut noroc...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,761
  • Înscris: 01.10.2002
Apa cu sapun e ideala. Apoi o carpa d bumbac care nu lasa scame. Partea mai complicata e sa-l desfaci. Am un CD de trei ani si merge parfum.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate