Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Pantaloni matlasati dama

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
Buna,

Sper ca ma puteti ajuta. Am avut acum 2 ani o pereche pantaloni matlasati dama - nu de ski- am deja, erau din material textil cu o umplutura tip fleece.
Au fost f comozi si caldurosi, asa ca as vrea sa gasesc unii similari. Stie cineva un magazin de preferinta fizic unde as putea gasi?

In Bucuresti.

Ms mult!

#2
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
La magazinele cu specific montan gasesti orice vrei !

#3
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Doar la magazine cu specific montan, mai sofisticate. La magazinele pentru pullyme gen Decathlon nu prea se mai gaseste marfa de calitate.

#4
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Daca se considera reclama , sa fie sters ! Mergi la Himalaya....gasesti orice , bani sa ai !

Edited by FAP, 26 September 2016 - 20:03.


#5
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009

View Postcastoras, on 26 septembrie 2016 - 16:08, said:

Buna,

Sper ca ma puteti ajuta. Am avut acum 2 ani o pereche pantaloni matlasati dama - nu de ski- am deja, erau din material textil cu o umplutura tip fleece.
Au fost f comozi si caldurosi, asa ca as vrea sa gasesc unii similari. Stie cineva un magazin de preferinta fizic unde as putea gasi?

In Bucuresti.

Ms mult!

gasesti la intersport, dechatlon, posibil si la hervis sport, la northface (in mall promenada), depinde cat esti dispusa sa dai pentru o pereche. in general gasesti asa ceva pe la magazinele care comercializeaza imbracaminte pentru drumetii, pescuit/vanatoare, samd.

#6
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
Multumesc tuturor. Nu stiu unde este Himalaya, o sa-l caut.
Totusi, ati retinut ca vreau ceva mai finut, sa-l pot purta in oras, in parc? am deja de ski din fas, nu merg purtati decat la ski. :)

#7
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009

View Postcastoras, on 28 septembrie 2016 - 14:01, said:

Multumesc tuturor. Nu stiu unde este Himalaya, o sa-l caut.
Totusi, ati retinut ca vreau ceva mai finut, sa-l pot purta in oras, in parc? am deja de ski din fas, nu merg purtati decat la ski. Posted Image

daca nu gasesti, mergi pe varianta pantalon normal/blugi + underwear din fleece. sau cu dresuri/colant mai groase (70 den), pe sub pantalon.

#8
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

View Postcastoras, on 28 septembrie 2016 - 14:01, said:

Multumesc tuturor. Nu stiu unde este Himalaya, o sa-l caut.
Totusi, ati retinut ca vreau ceva mai finut, sa-l pot purta in oras, in parc? am deja de ski din fas, nu merg purtati decat la ski. Posted Image
Himalaya e langa Unirea pe Mosilor ! Daca ai buget...ce cauti tu se numeste material Schoeller....simply the best !!!

#9
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006

View Postcorinadaniela, on 28 septembrie 2016 - 15:24, said:


daca nu gasesti, mergi pe varianta pantalon normal/blugi + underwear din fleece. sau cu dresuri/colant mai groase (70 den), pe sub pantalon.

cu dres geos - 70/100Den merg toata toamna si iarna, nu prea functioneaza. mai ales cand am de mers 1-2 km pe jos ca mai patesc si de-astea. As vrea ceva comod sa pot iesi in parc sau la drum lung in oras cu un pantalon pufos si calduros - cam cum e geaca pe care o am. :)

Quote

ce cauti tu se numeste material Schoeller....simply the best !!!

Nici nu stiam ca exista. Nu radeti, nu face drumetii sunt doar p tipa inghetata. O sa caut mai multe detalii - cam la ce gama de temperatura imi trebuie m,aterialul asta? din cautarile pe net e cam scumput totusi, dar daca trebuie il iau.

Deja am cizme de la Columbia ;liate exclusiv pt caldura, pacat ca sunt butucanoase si nu le pot folosi neam la munca.

underwear din fleece - cum vine asa? am pulovere de fleece, nu-s deloc elastice, cum se "ascund" sub blugi?

#10
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Ai de unde alege !
http://www.himalaya....kkinghiking-162
http://www.himalaya....-ladies-body-85
Sa nu se creada ca fac reclama , foarte aproape de Himalaya mai e si magazinul Nootka si Craimont !

#11
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
Underwear din fleece gasesti in dechatlon. Mai e varianta underwear pentru costumele de ski.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate