Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Cursuri inot adulti

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
H3llR1s3r

H3llR1s3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 23.05.2010
Salut,

Am 24 de ani si imi doresc sa invat sa inot, mentionez ca am o ... mica mare fobie de apa Posted Image . Imi poate recomanda cineva un instructor sau un club, in zona universitate sau aproape de aceasta zona, pentru cursuri de inot adulti ? Am vazut multe cluburi insa n-as vrea sa merg degeaba, chiar imi doresc sa invat sa inot.


Multumesc,
Stefan

#2
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
In ce oras? "zona universitate" poate fi in mai multe orase...

#3
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,822
  • Înscris: 18.12.2007
De obicei, cand nu se specifica in clar orasul, e Bucuresti :D

#4
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
de n ori ma duc in larg......in felul asta ma bucur de o apa mult mai curata decat la mal.
totusi nu ma aventurez pentru ca marea isi ia tribut in fiecare an din randul celor vii.

de invatat am invatat intr-un bazin cu apa sarata.
cauta asa ceva......te va ajuta mult.

Edited by Mihai_3, 26 September 2016 - 15:11.


#5
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016
Vezi la IDM.

#6
unknown_35

unknown_35

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,829
  • Înscris: 20.05.2013

 H3llR1s3r, on 26 septembrie 2016 - 14:46, said:

Salut,

Am 24 de ani si imi doresc sa invat sa inot, mentionez ca am o ... mica mare fobie de apa Posted Image . Imi poate recomanda cineva un instructor sau un club, in zona universitate sau aproape de aceasta zona, pentru cursuri de inot adulti ? Am vazut multe cluburi insa n-as vrea sa merg degeaba, chiar imi doresc sa invat sa inot.


Multumesc,
Stefan

http://bazin-cursuri...e-carol-Davila/

Aici le ai pe toate din Bucuresti . Acum depinde si de buzunar, cursuri gratis nu sunt :(

Edited by unknown_35, 26 September 2016 - 16:25.


#7
H3llR1s3r

H3llR1s3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 23.05.2010
Multumesc pentru raspunsuri. Din pacate niciunul nu m a ajutat :). Voiam o parere personala de la cineva care a trecut prin asa ceva. Nu am zis nicaieri ca vreau moca si orasul este Bucuresti.

#8
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Ti-l recomand pe instructorul Nelutzu de la club, cu asta se ocupa si are experienta, eu de la el am invatat.

#9
PhaseZ

PhaseZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.01.2011
Acum 5 ani am luat cursuri de inot cu antrenor personal la bazinul de la facultatea de medicina. Eu inotam ca rata si vroiam sa invat craul corect. Sotia mea avea frica de apa, nu intra in apa decat pana unde ajungea cu picioarele fundul. I-a luat cam 16 sedinte pana sa inoate comfortabil in apa adanca. La scuba diving s-a descurcat chiar mai bine decat mine.
E interesant ca au aceleasi preturi ca atunci; sau site-ul n-o fi actualizat.

#10
maxtron_69

maxtron_69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,534
  • Înscris: 18.08.2010

 PhaseZ, on 27 septembrie 2016 - 12:33, said:

Acum 5 ani am luat cursuri de inot cu antrenor personal la bazinul de la facultatea de medicina. Eu inotam ca rata si vroiam sa invat craul corect. Sotia mea avea frica de apa, nu intra in apa decat pana unde ajungea cu picioarele fundul. I-a luat cam 16 sedinte pana sa inoate comfortabil in apa adanca. La scuba diving s-a descurcat chiar mai bine decat mine.
E interesant ca au aceleasi preturi ca atunci; sau site-ul n-o fi actualizat.
Posteaza si linkul totusi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate